На сайті Пологівської міськради можна ознайомитися з чергою в дитячі садки

0
258

Черга на влаштування дітей 2012-2016 року народження в дошкільні заклади міста станом на 01.10.2018

 

КДНЗ я/с №1 «Теремок»

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1. Шахова Софія      (с. Пологи) 03.09.2013
2 Грунькіна Вероніка 20.08.2014
3. Горенко Владислав   (с. Пологи) 28.11.2014
4. Курносова Вероніка 12.06.2015
5. Раповинська Дарина 30.07.2015
6. Лафазан Анастасія 05.08.2015
7. Дядик Данило 31.03.2016
8. Кошкалда Аліна 05.06.2016
9. Лебідь Марія 30.06.2016
10. Тоцька Софія 24.11.2016

 

 КДНЗ я/с №2 «Буратіно»

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1. Гараніч Крістіна   (с.Пологи) 28.04.2014
2 Гулий Рома 01.07.2014
3. Жовніренко Ваня 23.06.2015
4. Ткач Гліб 17.06.2015
5. Халімонов Максим 14.04.2015
6. Сторчак Артем (с.Пологи) 07.07.2016
7. Плетінь Аня 13.12.2016
8. Лукашенко Максим 16.11.2016
9. Балашова Злата 29.10.2016
10. Бут Варвара 05.10.2016
11. Навроцька Маша 04.08.2016
12. Сіряк Семен 22.10.2016
13. Лисенко Софія 06.07.2016
14. Ковальов Ростислав 14.08.2016
15 Пахоменко Вєроніка 14.07.2016
16. Кулініч Вєроніка 24.08.2016
17. Гринько Настя 29.09.2016

 

 

КДНЗ я/с №3 «Віночок» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1. Мельніков Кіріл 19.09.2016
2. Бруй Ростислав 26.10.2016
3. Філатов Андрій 02.10.2016
4. Мудра Марія 26.10.2016
5. Сторчак Артем (с.Пологи) 07.07.2016
6. Маймур Юлія 01.12.2016
7. Безверха Анна 21.09.2016

 

КДНЗ я/с №4 «Сонечко» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1. Медвідь Євгенія 20.01.2016
2. Винник Ігор 16.05.2016

 

КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1. Головатий Артемій 03.08.2014
2. Реученко Гордій 24.04.2015
3. Бакута Кароліна 17.03.2015
4. Сергієнко Ангеліна 21.10.2015
5. Штанкевич Алла 02.11.2015
6. Бригидін Кирил 17.05.2015
7 Кириленко Марія 17.07.2015
8 Лагода Ілля 18.02.2015
9. Дятлов Дмитро  (с. Чапаєвка) 25.11.2015
10. Кошовий Давід 17.12.2015
11. Хуршудян Аветік 20.11.2015
12. Плетінь Андрій 18.06.2015
13. Куковінець Платон 04.11.2016
14. Дорошенко Максим 26.01.2016
15. Ротко Максим 22.03.2016
16. Коломоєць Веніамін 30.04.2015
17. Кудряшов Андрій 03.11.2016
18. Цепа Вадим 24.11.2016
19. Кописова Аліна 15.10.2016
20. Навроцька Марія 04.10.2016
21. Лисенко Софія 06.07.2016
22. Лось Аліна 21.07.2016
23. Калюжний Артур 29.08.2016
24. Хілько Вероніка 09.06.2016
25. Севериненко Аліна 16.06.2016
26. Дядик Данило 31.03.2016
27. Колеснік Вероніка 22.11.2016

 

КДНЗ я/с №6 «Казка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

 

1. Донгло-Кефак Адріан Мінлаєвич 27.10.2012
2. Хоменко Маргарита 01.03.2012
3. Петренко Данііл 13.06.2012
4. Овсянніков Тимофій 10.08.2014
5. Погрібниченко Кіріл 01.07.2014
6. Юзепчук Марія 27.06.2014
7. Юрченко Давид 17.07.2014
8. Подлєсная Марія 02.08.2015
9. Пеперина Злата 28.12.2015
10. Чаус Мирослава 01.04.2015
11. Стрельбіцька Ангеліна 26.04.2015
12. Пастух Андрій 25.10.2015
13. Безверха Богдана 29.11.2015
14. Волосович Марина 15.08.2016
15. Вакуленко Єлизавета 01.06.2016
16. Кілімова Діана 22.09.2016
17. Ковалевський Міша 31.12.2016
18. Лозицька Вероніка 02.09.2016
19. Щербаха Єгор 23.12.2016
20. Кириченко Софія 10.03.2016
21. Колеснік Вероніка 22.11.2016
22. Юзепчук Аня 23.06.2016
23. Рудьковський Даніель 30.07.2016
24. Сагач Єва 14.06.2016
25. Ніколаєнко Марк 19.06.2016
26. Севериненко Аліна 16.06.2016
27. Бадло Ярослав 23.06.2016

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут