«Мій край – моє натхнення»: пологівські юннати презентували Пологівщину в області

0
286

25 жовтня у Запорізькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний зліт юних натуралістів «Мій край – моє натхнення» в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста», в якому взяли участь учні Пологівської СРШ №2. Максим Верба, учень 7-А класу, Владислав Штандюк, учень 9-А класу, Карина Бурима і Сторчак Ксенія, учениці 10 класу, разом з вчителем біології Л.М.Сторчак представили Пологівщину.

Юннатів тепло привітав директор Запорізького обласного центру М.А.Ярмощук. Зліт було продовжено номерами художньої самодіяльності. Учасники свята отримали яскраві враження від виступів учнів загальноосвітніх шкіл. Під час зльоту працювали секції: «Охорона навколишнього середовища», «Аграрна діяльність», «Народні ремесла». Цікавими та змістовними виявилися майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та міні-короваю із солоного тіста, українських квітів-оберегів, рослин-символів народів світу. Прикрасою заходу була виставка «Юннатівські справи», на якій учасники представили поробки з сировинних відходів та природних матеріалів, обереги, постери, розкладинки, буклети, методичні розробки, фотозвіти.

Учні нашої школи Максим Верба та Карина Бурима представляли свої роботи на секції «Аграрна діяльність». Автор цих рядків та Владислав Штандюк успішно представили звіт роботи екологічного гуртка школи «Ми зможемо» за минулий рік. Розповіли про те, як сучасна молодь намагається зробити світ кращим навколо нас. За творчий підхід до проведення майстер-класів та презентацій досвіду практичної й дослідницької роботи учасники заходу отримали Грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та пам’ятні сувеніри. Також нашу школу відзначили як кращу в номінації «Еколого-патріотичне виховання».

Ксенія Сторчак, учениця Пологівської СРШ №2,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото з архіву учасників зльоту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут