УВАГА! СТАРТУЄ ФОТОКОНКУРС «ОСІННІ ФАНТАЗІЇ» (Оновлюється)

0
2860

Краса осінньої природи – це романтика настрою і натхнення для фото. Саме зараз, коли за вікном усе в «золоті», час провести новий фотоконкурс!

Умови надзвичайно прості! Потрібно надіслати нам фото, де ви на фоні осінньої пори. Фото має бути якісним, з цікавою задумкою, атмосферою та емоціями. Нам цікаво дізнатися, що таке осінь для Вас, наших читачів.

Надсилайте на нашу електронну адресу [email protected] фотографії себе, батьків, своїх діток під час осінніх прогулянок і розваг: в осінньому парку, лісі, саду, серед різнокольорового листя, під осіннім дощиком та покажіть, як багато осінніх барв бачите ви!

ОБОВ’ЯЗКОВО в листі вкажіть ім’я та прізвище людини, що на фото. Надсилайте лише одне фото, яке вам подобається та відповідає тематиці конкурсу!

Конкурс буде проходити на сайті «Пологівські вісті». Саме відвідувачі нашого сайту визначать ТРЬОХ переможців, які отримають у подарунок фотосесії від Лілії Масло, Миколи Дрюченка та Євгена Черкуна.

Період проведення конкурсу:

  • з 25 жовтня до 24 листопада – прийом фотографій;
  • голосування на сайті «Пологівські вісті» – з 25 до 28 листопада;
  • перевірка голосів – 29 листопада;
  • оголошення переможців –30 листопада.

УВАГА! Адміністрація сайту прослідковує ІР-адреси, з яких голосують за учасників конкурсу! З однієї ІР-адреси допускається три голоси, але тільки за умови, що одна людина голосує один раз, авторизуючись через справжню, а не фейкову сторінку у соцмережі. Тому за НАКРУТКУ голосів – БАН на 24 години, а при повторному порушенні правила – дискваліфікація з конкурсу!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут