Ветеранів Другої світової війни вітав міський голова

0
530

17 вересня для Пологівщини не проста дата. Це день, коли наш район був звільнений від фашистських загарбників. Цього року відзначатимемо 75-ту річницю звільнення.

З цієї нагоди, напередодні святкування, до учасників бойових дій завітали: міський голова Юрій Анатолійович Коноваленко, завідуюча відділенням організації грошової та натуральної допомоги Територіального центру обслуговування громадян Ірина Миколаївна Добровольська та голова міської ради ветеранів Таісія Гаврилівна Ткач.

Ветерани, незважаючи на усі свої хвороби, на те, що ледь пересувають ноги, не втрачають оптимізму і надзвичайно раді, що про них пам’ятають та провідують такі поважні гості.

Сьогодні представники влади завітали до Василя Кирковича Безверхого, Семена Омеляновича Сови, Володимира Семеновича Мельнікова та Миколи Григоровича Ковтуна не з порожніми руками. Кожному вручили по продуктовому набору, до якого увійшли крупи, сік, макарони, консервований горох та кукурудза, згущене молоко, сардини і шпроти, тушонка, цукор, олія, майонез, печиво, сухе молоко, томатна паста, кетчуп, соус та цукерки. Вартість одного такого набору склала 666 гривень. А від ветеранської організації, ті, завдяки кому був звільнений район від німецько-фашистських загарбників, отримали грошову допомогу у розмірі 200 гривень.

Оксана Бойкова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут