Петиція до президента: Створити державну програму повної ліквідації амброзії в Україні

0
312

Шановний пане Президент, мільйони хворих на алергію надіються на Ваші дії. Йдеться у петиціїна офіційному інтернет-представництві Президента України.

Це страшна рослина! Амброзія! Яке може викликати алергію навіть у абсолютно здорової людини (симптоми: нежить, свербіж шкіри, сльозоточивість, а ночами виникають жорсткі напади задухи!) !!! Антигістамінні препарати знімають симптоми тільки на короткий час, а іноді зовсім не допомагають! При лікуванні кортикостероїдами виникає безліч побічних ефектів плюс до всього сильно набирається вага! За останні кілька років кількість людей страждають від амброзії збільшилася в кілька разів і з кожним роком буде збільшуватися все більше і більше! Так як вона росте дуже активно, а наша влада з цим не борються! Адже найефективніший метод боротьби це знищити джерело алергії! При спробі зателефонувати до комунальних служб (нібито вони повинні займатися цим питанням) вас перенаправляють на інші інстанції типу Київзеленбуд, а ті футболять на інших ітд. Нікому немає до цього діла! Нас тупо труять! Адже їм вигідно щоб люди купували в цей період купу таблеток і спреїв в надії хоч якось полегшити свої симптоми!
Якщо навіть у вас до цього ніколи не було алергії, це не означає що наступного літа ви не будете задихатися! Захистіть себе і своїх дітей!

3803 голосів з 25000 необхідних.
Триває збір підписів.
Залишилося 75 днів.
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.
Автор (ініціатор): Чумак Олексій Романович.
Дата оприлюднення: 27 серпня 2018.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут