Чапкіс дає уроки танцю пологівчанці (ФОТОФАКТ)

0
1740

Вже не потрібно розповідати, яких висот у житті досягають пологівці. Напевно, у кожному куточку світу ми гучно заявляємо про себе та дивуємо своїми уміннями. Так ось, Марія Діденко, вчорашня випускниця гімназії «Основа», а сьогоднішня студентка Київського університету ім.Бориса Грінченка, вчиться танцювати під керівництвом самого Григорія Чапкіса!

Ось що про свій вибір професії говорить сама Марія:

Я – випускниця Зразкового аматорського хореографічного колективу “Овація”. Завдяки кращим професіоналам району: Ходус Інні Олександрівні та Буренко Кристіні Миколаївні я по-справжньому закохалася в мистецтво хореографії! Тож, своє майбутнє я вирішила теж пов’язати з мистецтвом. Зараз я студентка Київського університету ім. Бориса Грінченка , навчаюсь на факультеті хореографії. Університет Грінченка є закладом з сучасним підходом до навчання, дружньою та сімейною атмосферою! Студенти хореографічного відділення беруть участь у різноманітних творчих проектах та співпрацюють з провідними хореографами та режисерами країни. Ми маємо змогу працювати з  професіоналами, одним з яких є Григорій Чапкіс. Особисто у мене він викладає бальну хореографію. Людина-легенда на 89-му році життя демонструє віртуозні па, кружляє у Віденському вальсі, надихаючи кожного з нас!  Ми вже почали підготовку до Благодійного балу, що відбудеться навесні, постановником якого є саме Григорій Миколайович. А ще він дуже позитивна та енергійна людина, любить фотографуватись, тож я не знехтувала такою можливістю!

 

 

Довідка: Григо́рій Микола́йович Ча́пкіс– український хореографнародний артист України. Керівник Школи танцю Чапкіса. Головний балетмейстер ансамблю бального танцю «Натхнення» (наймолодшій учасниці якого 50 років). Член журі шоу «Танці з зірками», голова журі фестивалю «Містерія танцю».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут