Стало відомо, скільки жителів Запорізької області підписалися проти підвищення ціни на газ

1
564

На Запоріжжі завершується кампанія «Ні – підвищенню ціни на газ». Більше ніж 100 тисяч запоріжців підписалися під вимогою до Кабінету міністрів проти зростання ціни на газ.

У масштабах країни ця цифра в десятки разів вища. Люди впевнені, якщо ціна підвищиться, в країні залишиться лише дві верстви населення: дуже бідні та дуже багаті.

«Уряд під тиском МВФ, заради кредиту, хоче в черговий раз, підняти ціну на газ для українців. За останні 5 років газ подорожчав усемеро! Український дешевий газ споживають підприємства олігархів, самі українці купують імпортний — дорожчий. Українські надра належать українському народу – це положення Конституції. Україна має достатньо вітчизняного газу та усі можливості для нарощування його видобутку. Сьогодні ціну на газ для населення можна не просто утримати, а й зменшити. Для цього вітчизняний газ потрібно спрямувати на потреби людей та ЖКГ, а не використовувати його задля збагачення олігархів»,– заявив лідер Запорізької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергій Кальцев.

Чергове підвищення ціни на «блакитне паливо» спровокує ланцюгову реакцію – зростуть ціни на товари і послуги, відбудеться чергове ослаблення національної валюти та зубожіння українців.

Голова Запорізької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергій Кальцев повідомив, що надалі зібрані і підраховані бланки з підписами, з усіх областей України, будуть направлені до Києва, де депутати «НАШОГО КРАЮ» передадуть їх уряду Гройсмана.

Прес-служба Запорізької обласної організації ПП «НАШ КРАЙ».

1 коментар

  1. Какие все умные когда в оппозиции, а когда приходят к власти у них приключается амнезия, они уже не помнят что говорили раньше. Этот умник (яценюк) когда пришел к власти поднял цену на газ с 70 копеек до 7 гривен. А как рассказывал красиво. https://www.youtube.com/watch?v=5rNaS3TJ3N4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут