Пологівців запрошують на благодійну виставку «Для бійців від митців»

0
396

У середу, 8 серпня, о 10.00 у залі засідань районної ради відбудеться відкриття благодійної виставки «Для бійців від митців». Під час експозиції відбудеться «тихий» аукціон.

На виставці буде змога придбати твори всіх видів образотворчого (ікони, живопис, графіка, скульптура), декоративно-прикладного мистецтва або ж просто допомогти фінансово, нічого не купуючи (поклавши гроші до скриньки). Усі виручені кошти надійдуть в розпорядження Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Ідейний натхненник та ідеолог цієї виставки – Василь Бойко, боєць, який зараз знаходиться на передовій під Маріуполем.

«Тихий» аукціон уже відбувся в Києві, Дніпрі, Західній Україні. Тепер подорожує по Запорізькій області.

Митці прагнуть вкотре нагадати про потребу переосмислити ситуацію, що склалася на фронті, а також, що АТО давно перетворилася у справжню війну. І нехай інші витрачають кошти на смаколики у кав’ярнях, митці готові поділитися тим, що творять і в що вкладають свою душу – свої художні твори. Митці вірять, що перемога близька і об’єднуються заради тих, хто боронить нашу країну на Сході.

Благодійна виставка «Для бійців від митців» функціонуватиме в Пологах з 8 до 10 серпня включно. З 10.00 до 14.00.

Організатори виставки запрошують патріотичних шанувальників мистецтва долучитись до спільноти тих, хто підтримує фронт. Ви це можете зробити, поповнивши власну колекцію новими творами мистецтва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут