Приємні новини: реорганізація локомотивного депо відміняється

0
1104

Звичайно, в це поки що важко віриться, адже скільки позаду дебатів, виробничих нарад за участю відповідних служб Придніпровської та «Укрзалізниці», котрі давали зрозуміти, що процес реорганізації невідворотній, що долю локомотивного депо вирішено – і будь-що змінити неможливо.

І тільки профспілковий комітет підприємства в це не вірив і йшов до переможного кінця. Голова профспілки Михайло Вяльцев звернувся до голови та депутатів районної ради з листом, в якому просив завадити реорганізації локомотивного депо, доля якого тісно пов’язана з долею всього району. Лист направили ПАТ «Укрзалізниця», а на початку минулого тижня звідти на ім’я голови районної ради Олександра Покутнього надійшла відповідь, яка ошелешила в приємному розумінні цього слова. «СКОРОЧЕННЯ ШТАТУ ПРАЦІВНИКІВ ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ПОЛОГИ НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ», – повідомлялося в офіційному листі. Ось тоді й ставало зрозумілим, в чиїх стінах і з чиєї подачі впроваджувався проект по розвалу локомотивного депо Пологи.

У п’ятницю, 6 липня, локомотивне депо знову відвідало керівництво: начальник Запорізької дирекції Вадим Соколов та начальник служби локомотивного господарства Придніпровської залізниці Олексій Лоза. Але тепер розмова стосувалася виключно нагальних виробничих справ. Текст листа до «Укрзалізниці» і подробиці наради читайте у свіжому номері «Пологівських вістей».

Текст і фото Лідії Слабишевої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут