Пологівці знову фестивалили в Очакові

0
432

Нещодавно в курортному місті Очаків Миколаївської області відбулися Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», в якому взяли участь 32 колективи з 19 областей України, та Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Усмішки Глазового», де було понад 80 конкурсантів.

За доброю традицією театрали нашого міста взяли участь у фестивалях.

Актори народного театру ПЦКД «Гірник» ПМР відкривали фестиваль «Усмішки Глазового». Сергій Журавльов за кілька годин до виступу написав вірш, присвячений Павлу Глазовому, з якого й почався виступ наших читців:

Майстер гумору! Гуру сатири!

Він – поезії фонд золотий!

Муза любить Вас! Щиро в це вірю,

Незрівнянний Павло Глазовий!

Юлія Коваленко презентувала свою авторську гумореску. Світлана Філоненко та Микола Кузін читали твори Павла Глазового. Кожен з читців виборов призове місце у своїй номінації та був відзначений дипломом фестивалю.

Окрім цього, актори представили театралізований гумор «Асорті від Глазового» та отримали диплом лауреата конкурсу.

Арт-студія «ДЮК» (ТОВ «Дніпрокераміка») виступила з естрадною шоу-програмою «Главней всего – погода в доме», за яку отримала 2-е призове місце фестивалю. Актори студії Олена Онопрієнко, Михайло Чеберко та Катерина Кодак щиро вдячні генеральному директору ТОВ «Дніпоркераміка» Андрію Чеберку за небайдуже ставлення до театрального мистецтва та всебічну підтримку.

Учасники фестивалю висловлюють щиру подяку міському голові Юрію Коноваленку, керівництву ГДК «Мінерал» та директору ПЦКД «Гірник» ПМР Олександру Добровольському за допомогу в організації цієї поїздки.

Говорять щире спасибі пологівські актори і на адресу ПП Лемешова за духм’яний коровай, який став родзинкою їхнього виступу.

Фото з архіву учасників фестивалю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут