«Пологівський ОЕЗ» вдвічі збільшив переробку сої

1
648

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Latifundist.com.

«За підсумками 2017/18 МР, завод переробив 200 тис. тонн сої, що в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого сезону», — наголошується в повідомленні.

У компанії підкреслили, що «Пологівський ОЕЗ» займає 3-е місце в ТОП-10 виробників соєвої олії в Україні.

При цьому вся продукція «Пологівського ОЕЗ» сертифікована в системі УкрСЕПРО, відповідає стандартам GMP. У компанії також діє система управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ 4161: 2003.

Довідка:

«Пологівський олійноекстракційний завод» — підприємство з виробництва рослинних олій і шротів. Завод являє собою високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва та сучасним обладнанням. Ділові зв’язки заводу простягаються за межі України та СНД: у Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Польщу, країни Прибалтики, США, Туреччину, Індію і т.д.

1 коментар

  1. Хто успів вчить політекономію в інстітуті помне шо Лєнін писав: “Лутше мєньше, да лутше”! А хто харашо вчив – заочно на отлічно а не за сало, то й знає к чєму це, бо так в любій економіці всігда актуально… То єсть, можна пологовському МЕЗу навчиться таки соїву олію рафінірувать, та получать більший доход з менших обйомів а не гнаться за валом полуфабриката. Таку олію, як МЕЗ робе, в любом маслоцеху можна давить, перекупщики потом її всіравно очищають для продажі! А можна підвальні маслопреси під крило організувать, і зразу пригнуть в 1-е місце в ТОП-10 виробників соєвої олії в Україні, тільки ж – “Лутше мєньше, да лутше”!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут