Навіть без музичного фонтану пологівці обирають Бердянськ

0
976

У Бердянську хотіли побудувати  музичний фонтан. Але його будівництво неможливо.

Головна проблема – близькість залізниці, вібрації від якої можуть зруйнувати об’єкт. Від поїздів, що проходять регулярно, наприклад, руйнується фонтан «Бердянська коса». Міська влада відмовилася від ідеї витрачати близько 10 млн. грн. на музичний фонтан. Мер Бердянська Володимир Чепурний звернувся до городян з проханням підказати ідею, що краще розмістити на Приморській площі, пише “Миг”.

Проте, відсутність музичного фонтану не засмучує пологівців. Бердянськ – одне із улюблених міст для жителів Поліг. Зараз маршрутки до курортного міста їздять переповненими. Люди із Більмака спеціально їдуть до Поліг, щоб сісти у бердянську маршрутку. Бо вже у Більмаку транспорт може бути переповнений.

– Всі маршрутки на Бердянськ їдуть із Запоріжжя. У Пологах хоч є можливість сісти, а в нас уже можна взагалі не влізти, – розповіла Катерина, жителька Більмака, яка разом з родиною днями їхала на відпочинок до моря із Поліг. – Вранці ми доїхали автобусом до Поліг, і ось на 9.00 чекаємо маршрутку.

Як повідомили “Пологівським вістям” на Пологівській АС, додаткових рейсів на Бердянськ не пускали і необхідності у цьому на сьогоднішній день немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут