Міст у Воскресенці руйнується: область, допоможи відремонтувати!

4
552

Водії і мешканці Воскресенки б’ють на сполох. У селі руйнується міст через річку, дірка там утворилася дуже велика і глибока. Місцеві мешканці діляться фотографіями “біди” у соціальних мережах і закликають владу відремонтувати аварійну ділянку.

Проте, це завдання не з легких. На звернення мешканців виконавчий комітет Воскресенської сільської ради повідомив наступне:

“Мабуть, багато хто з вас бачив наяву чи  на фото з ямами на мосту по дорозі на Воскресенку. Для всіх, кого цікавить вирішення даного питання, повідомляємо, що міст через річку Конка знаходиться на дорозі місцевого значення, яка з’єднує село Воскресенку з трасою Пологи – Кінські Роздори-Бердянськ.  Проблема проведення та фінансування ремонтних робіт на мосту залежить від 2 причин:

1) дана дорога знаходиться на балансі Запорізької обласної ради, тому проводити фінансування ремонту самостійно з місцевого бюджету  є порушенням законодавства (нецільове використання коштів ), можливе лише співфінансування;

2) відповідно до чинного законодавства для проведення ремонту на мостах необхідна спеціальна ліцензія щодо виконання даних робіт, а в Запорізькій області відсутня організація чи установа, що має подібну ліцензію.

Дане питання знаходиться на контролі виконкому Воскресенської сільської ради. Було  надіслано звернення до губернатора Запорізької області Бриля К.І., ведуться перемовини з управлінням капітального будівництва про можливість виділення коштів для ремонту в найближчий час в зв’язку з аварійною ситуацією, йде пошук підрядника, який має ліцензію для проведення робіт на мостах.

Ми розуміємо хвилювання громадян, але, повірте, прикладаємо максимум зусиль для вирішення проблеми, тому що закриття проїзду по мосту не вирішить питання, а, навпаки, ще більше загострить її.

Щиро вдячні за розуміння та терпіння”.

Читайте також: У Воскресенці урочисто відкрили тренажерний зал

Тож, як бачимо, без допомоги з області цю проблему не вирішити. Не в кращому стані був і міст через Конку, що розділяє місто Пологи та село Пологи, але його відремонтували. В області пологівців почули, сподіваємося, почують і воскресенців.

 

4 КОМЕНТАРІ

 1. б’ють на сполох лише водії та мешканці.
  а місцевій владі як у відомій комедії… де один на одного вказують…
  місцева влада говорить про якісь ліцензії.
  а яка ліцензія необхідна для елементарного ремонта дороги в селі, де ями в коліно?
  а вони розказують начебто міст існує лише у них, і нічого неможливо зробити…змиріться жителі та й чекайте доки станеться те що сталося днями в києві…
  а по суті по цій ділянці мають заборонити рух автотранспорту.
  та у нас відповідальності влада не несе ніякої… як кажуть доки півень в одне місце не клюне-ніяких дій не буде….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут