Королеви краси живуть у Пологах!

0
2616

Сьогодні ми познайомимо своїх читачів із двома красунями – Лілією Гайдук та Євгенією Латишевою. Лілія – володарка «найкрасивіших» титулів країни.

Це – «Міс Запоріжанка-2010» у номінації «Міс глядацьких симпатій», «Королева України-2012», номінація – «Королева спорту», фіналістка «MISS TOP MODEL UKRAINE-2016». З 2015 року Лілія – модель Ukrainian Fashion Week (український тиждень моди). Пологівчанка сяяла на головних подіумах країни, а це чималий успіх для моделі.

Женя Латишева – юна модель. 15-річна учениця колегіуму №1 гарно танцює, у цьому році закінчила Пологівську ДШМ (хореографічне відділення). Знайомство дівчини з Лілією стало для неї щасливим та знаковим.

– Я давно мріяла взяти участь у якомусь конкурсі краси або спробувати себе в ролі моделі, але, на жаль, у нашому місті для цього мало можливостей. Одного разу я знайшла в Інстаграм групу «model.polohy», дізналася, що Ліля, яка створила цю групу, шукає дівчат модельної зовнішності для участі в конкурсі краси. Написала їй, що хотіла б спробувати, – розповіла Женя.

– Женя відгукнулася на мій заклик. Її зовнішність відповідала критеріям конкурсу, тому я відправила її фото організаторам конкурсу. Вони узгодили Женю, як учасницю, і я повідомила цю приємну новину Жені. З того часу ми почали готуватися до конкурсу, – доповнює Лілія.

Що це за конкурс краси, в якому місті він проходив? 

Ліля: Це Всеукраїнський дитячий конкурс краси, моди і таланту “Маленькі король і королева півдня України-2018”, який 24 червня пройшов у місті Мелітополі. В ньому взяли участь дівчата із Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Мелітополя, Поліг. Наша Женя підкорила вибагливих членів журі своїм артистизмом та харизмою. Її посмішка, яка сіяла зі сцени, справила враження на журі.

І… як результат…

Ліля: І як результат, Женя – володарка неймовірно гарної корони! Вона перемогла у своїй віковій категорії і стала «Маленькою королевою півдня України-2018». Хоча, зізнаюсь, що у конкурсі брали участь і більш досвідчені дівчата. Ще одним бонусом для Жені стали гарні подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу. Вражень багато і вони незабутні! На конкурс у Мелітополь я возила двох дівчаток – 15-річну Женю і 6-річну Кіру Келембет із Запоріжжя. Кіра ще маленька, але теж мріє стати моделлю, батьки допомагають їй у цьому, активно займаються її розвитком. Вона займається плаванням, гімнастикою. У цьому році дівчинка піде в перший клас. На конкурсі Кіра стала першою віце-міс “Маленька королева півдня України” у своїй віковій категорії.

Якщо вас зацікавила стаття, не пропустіть продовження у наступному номері “Пологівських вістей”.

Оксана Бевзюк.

Лілія звертається до пологівчанок:

«Милі дівчата, любі красуні! Якщо ви мрієте про подіуми та модні фотосесії, ви вважаєте себе привабливою і вас ваблять спалахи фотокамер – я готова поділитися з вами секретами модельного світу. Приєднуйтеся до моєї групи в Інстаграм «model.polohy», будемо  спілкуватися і разом йти до успіху. Стати моделлю – реально!».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут