Книга молодого поета: побачила світ збірка віршів Вадима Болдурата

0
828

Хлопець продовжує радувати нас своїми успіхами.

Вадим – студент, навчається на ветеринара. Захоплюється фотографією, гарно малює. Відомий в Запорізькій області і за її межами, як режисер-мультиплікатор. Його пластилінові мультфільми підкорюють всю Україну. У Харкові пологівець очолив школу мультиплікації “SOVAanima”. А тепер ми познайомимо його з вами, як з поетом.

Його вірші, які він пише з 7 років, ставали сценаріями до його ж пластилінових та мальованих мультфільмів. Днями побачила світ перша збірка віршів молодого поета, яка називається «Почуття».

– Це моя перша книга, цієї миті я чекав дуже довго. До збірки увійшли мої вірші, написані у період з 2014 по 2018 роки. Книга складається з циклів, кожен з яких символізує мій душевний стан у певний проміжок часу. В кожному періоді надруковані вірші, які зачеплять почуття будь-якої людини, яка хоч раз у своєму житті закохувалась, довіряла, цінувала, втрачала, або знаходила, раділа або плакала, думала про сенс життя, відчувала страждання України, – розповів автор.

Про це ж йдеться і в передмові книги. Також у передмові зазначено: «Рядки можуть здатися дещо депресивними, адже автор їх писав, коли було сумно чи боляче на душі, коли стикався з проблемами – маленькими та світовими, коли спостерігав розпач кохання своїх друзів. Майже в кожному вірші присутній висновок, або повчальний момент (який спонукає робити або не робити той, чи інший вчинок). Ще ви зможете помітити становлення автора упродовж трьох років, що від білих віршів перейшов до ритмічних з римами».

Вітаємо щиро і бажаємо справжнього визнання!

Оксана Бевзюк.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут