Через спеку на дорогах Поліг обмежено рух

0
250
Пологівська районна державна адміністрація інформує, що в Запорізькій області діють обмеження руху в денну пору доби для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь 7 тонн на період підвищення температури повітря (більше 28 градусів).
Причиною таких вимушених заходів є висока температура повітря, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття до плюс 40-42 градусів,  внаслідок  якої конструкція дорожнього одягу автодороги під впливом динамічних навантажень може різко втрачати несучу здатність. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє  руйнування дорожнього полотна.

На території  Пологівського району на автомобільних дорогах загального користування  Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь (км 604, с. Кінські Роздори) та Т-04-01 Дніпро- Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь (км 195, с. Ожерельне) встановлено  відповідні дорожні знаки та  розташовані  місця тимчасового  відстою  великовагових транспортних засобів у період підвищення температури повітря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут