Безпритульні собаки кидаються на пологівців

0
442

Неодноразово ми порушували тему бродячих собак у нашому місті. Зверталися за коментарями до держслужбовців, спілкувалися із захисниками тварин, публікували їхнє бачення вирішення проблеми. Але, на жаль, ситуація й до сьогодні залишається незмінною.

Підштовхнув до написання цього матеріалу змусив телефонний дзвінок пологівчанки, котра з обуренням повідомила нам, що нещодавно вона з сином поверталася додому з центральної частини міста. Між «Короною» та КХП на неї та сина накинулися три безпритульні собаки. Вони супроводжували жінку й дитину гавканням та спробою напасти аж до залізничного переїзду. Там собак відігнав перехожий.

Коли ж хоча б існуючих собак стерилізують, щоб зменшити кількість безпритульних тварин у місті?, – з цим запитанням ми знову звернулися до міського голови Юрія Коноваленка.

  • Це одна із болючих проблем Поліг. Ми вже знайшли компанію, яка відповідає усім нормам та стандартам, котра самостійно виловлює, стерилізує, спостерігає за тваринами після стерилізації, вакцинує та кліпсує тварин. Але проблема в тому, що компанія фінансово не зацікавлена приїжджати до нас. Їй необхідно хоча б 100 безпритульних собак. У Пологах такої кількості немає, їх близько 30-35. Сьогодні спеціалісти компанії працюють у Херсоні та Миколаєві, де, звичайно, кількість безпритульних тварин в декілька разів більша. Але у нас є шанс, що незабаром вони, все ж таки, приїдуть й до Поліг. На цю тему ми переговорили з міською владою Гуляйполя. Сусіди готові до співпраці. У них приблизно така ж кількість собак, як і у нас. Як тільки гуляйпільці владнають усі паперові моменти з цього питання – одразу будемо зв’язуватися з компанією. У нас на це кошти вже заплановані, – повідомив Юрій Анатолійович.

Оксана Бойкова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут