10 ЗОЛОТИХ років “Золотого ключика”! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1444

21 червня в ЦКД «Гірник» зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Золотий ключик» (керівник Алла Карпенко) дав звітний концерт з нагоди 10-ї річниці колективу.

Як йдеться на сайті Пологівської РДА, свято проведено керівником ансамблю Аллою Карпенко і учасниками ансамблю за участі творчого колективу «Гірника» та за підтримки  батьків вихованців «Золотого ключика».


Підтримати юних артистів прийшло чимало пологівців – в глядацькій залі міського центру культури і дозвілля був справжній аншлаг.

Хореографічний колектив було створено у 2008 році талановитим хореографом  Аллою Карпенко. У 2016 році «Золотому ключику» було присвоєне звання зразкового аматорського хореографічного колективу.

Під час концертної програми свої номери презентували учасники груп колективу – «Мальви», «Маргаритки», «Смішарики», «Бусинки».

Було показано уривки занять з народно-сценічного та класичного танцю.

Зі словами привітання до учасників колективу і керівника, до батьків і глядачів звернулись Пологівський міський голова Юрій Коноваленко,

начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марина Діденко,

начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Дорофєєва,

директор Пологівської СРШ №2 Богдан Волощук,

майстер народного мистецтва Віктор Нагурний,

батьки учасників, а також вихованці та випускники хореографічного колективу.

Глядачі оцінили цікавість постановок та якість виконання танцювальних номерів і вітали усіх виконавців гучними оплесками. На авансцені були виставлені численні нагороди, які танцювальний колектив виборов у різноманітних конкурсах та фестивалях. Під час заходу на екрані транслювалися відеоматеріали з виступів хореографічного колективу.

Вітаємо «Золотий ключик» зі святом творчості та таланту та з отриманням титулу – «Володар ГРАН-ПРІ» на міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряний Бриз» в Болгарії!

 За інформацією відділу культури і туризму

Фотографіями поділилася Алла Карпенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут