Як Костянтинівка гостей зустрічала!

0
668

8 червня, в рамках проведення районної мистецької акції «Слався, рідний Пологівський край!», присвяченої 95-річчю Пологівського району, на нашій агрокомівській землі відбувся великий святковий концерт! Скільки талановитих артистів Пологівщини завітало до нас!

Усіх присутніх у залі привітала заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень і вручила Почесні нагороди тим, хто своєю чесною і самовідданою працею прославляє наш рідний край.

З теплими словами до земляків звернулися також сільський голова Н.М.Дмитренко, голова профспілкового комітету товариства «АГРО КОМ 1990» Н.В.Гончар, депутат районної ради А.В.Донець, яка закріплена за територією Костянтинівської сільської ради.

З музичним вітанням виступили учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу: вокальна група «Криниченька», солістки Я.Сиротюк, К.Тріщук і маленька «зірочка» Іринка Даценко.

Усіх присутніх на святі зачарувала виставка робіт місцевих майстринь декоративно-прикладного мистецтва Н.Романцової, Л.Борт, Т.Борщ, Н.Нехорошевої, Н.Шевченко, О.Кірілової, Я.Сиротюк, О.Сочован. Сердечно вдячна вам, шановні майстрині, за талант і неперевершені роботи! Ми горді, що живемо серед таких талановитих людей!

А потім розпочався великий святковий концерт артистів Пологівщини.

Від щирого серця агрокомівці вдячні начальнику відділу культури і туризму Пологівської райдержадміністрації М.В.Діденко, а також КУ «Пологівський районний організаційно-методичний центр» за організоване  прекрасне свято!

Готуючись до 95-ї річниці Пологівського району, ми з гордістю говоримо, що живемо у найбагатшому і найгарнішому куточку нашої рідної землі, серед талановитих, добрих і працьовитих людей!

Від імені сільського голови Н.М.Дмитренко та від себе вдячні вам, шановні земляки, що завжди допомагаєте нам і підтримуєте! Велика вдячність і всім пологівським артистам!

Живи і процвітай, Пологівський край, і ювілей свій гідно зустрічай!

Катерина ТРІЩУК, завідуюча Костянтинівським сільським клубом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут