Випускники ДШМ: «В ДОБРУ ПУТЬ!»

0
552

31 травня в Пологівській ДШМ відбулися випускні вечори.

Випускниками художнього відділення разом з їх викладачами підготовлено святкову програму з вітаннями, словами подяки працівникам школи мистецтв, розвагами і спогадами про шкільне життя в мініатюрах, з переглядом світлин. Директор школи Л. Кас’яненко вручила випускникам свідоцтва про закінчення школи і отримання ними початкової мистецької освіти, грамоти за відмінне навчання, активну виставкову діяльність і високі творчі досягнення. Зі словами вітань до дітей та їх батьків, до вчителів звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Діденко. Батьки дякували вчителям за роботу. Діти дарували квіти своїм наставникам.
Цього ж дня відбувся випускний вечір для випускників музичного і хореографічного відділень школи. Зі словами привітань до присутніх в залі випускників, їх батьків, до викладачів школи звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Півень. Керівник школи Л.Кас’яненко вручила випускникам відповідні свідоцтва про закінчення школи, визначеним випускникам-грамоти за відмінне навчання та активну концертну діяльність. Батьки випускників у своєму виступі згадали цікаві моменти за роки навчання в школі, подякували усім викладачам за їх труд. Випускники демонстрували відеоролики про шкільне життя, грали на музичних інструментах, співали і виконували хореографічні замальовки у різних стилях танцю, грали тематичні театральні мініатюри.
Святкування проходило в душевній атмосфері. Деколи на очах дітей з’являлись сльози суму за тим, що вже ніколи не повернеш. Залишається тільки пам’ять про шкільне життя, вміння і знання, які пронесуть випускники через усе життя. Вітаємо вас, випускники Пологівської школи мистецтв-2018!
Нехай здійснюються ваші мрії, натхнення вам і нових здобутків на життєвому шляху!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут