Впровадження міської програми передбачає встановлення інформаційних електронних стендів, на яких вказано час прибуття транспорту. А комунальні автобуси, тролейбуси та трамваї обладнали GPS-навігацією, тому кожен запоріжець зможе відслідковувати потрібний маршрут у режимі онлайн.

Зупинка громадського транспорту «Україна» — одна з найпопулярніших. Звідси можна доїхати майже у будь-яку частину міста. Днями тут встановили інформаційне електронне табло, на якому вказано — через скільки на зупинку прибуде муніципальний транспорт. До кінця року подібні табло з’являться ще на шести зупинках громадського транспорту. Зараз електронне табло працює у тестовому режимі. До системи підключені муніципальні автобуси 17, 18 та 72 маршруту.

З наступного року аналогічні інформаційні табло з’являться на кінцевих зупинках та у спальних районах міста. Крім того, інформаційне табло оснащене роутером з безкоштовним вай-фаєм. Також, найближчим часом встановлять розетки. Окрім встановлення розумних зупинок, GPS-навігація передбачає встановлення датчиків у транспорті. Вже більше 120 трекерів встановили в автобусах, тролейбусах та трамваях. Слідкувати за міським транспортом в режимі онлайн вже невдовзі можна буде через спеціальні мобільні додатки. До цієї системи у майбутньому планують підключити всі муніципальні автобуси, тролейбуси, трамваї, а також маршрутні таксі.

Автор: Телеканал TV5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут