Такі листи на свої електронки отримали близько 60 учасників цьогорічного ХХ Всеукраїнського фестивалю журналістів «Азовське літо – 2018». І я із задоволенням відвідала Бердянськ, представляла видання «Пологівські вісті». У цьому році перший та другий день літа були прохолодними, але, водночас, теплими від зустрічей, щирого і невимушеного спілкування з давніми знайомими, колегами, друзями.
На захід запросили відомих та знаних медіа-експертів, редакторів, професійних журналістів. Традиційно під час спілкування проводили дискусії, обговорювали актуальні для медійної спільноти теми. Крім того, ми познайомилися з оздоровчими, культурними та розважальними можливостями серця Азова – Бердянська, а також зустрілися з лагідним морем.


Вітаючи гостей, бердянський міський голова Володимир Чепурний детально розповів, як місто підготувалося до відкриття курортного сезону. Цього літа працюватимуть майже 100 закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі дев’ять дитячих (у 2017 – 87). Основний акцент зроблено на сімейний відпочинок з дітьми. Цьому сприяють не лише природні властивості Азовського моря, унікальний мікроклімат, розвинута курортна інфраструктура. Із року в рік розширюються можливості для змістовного відпочинку та дозвілля, які можна заповнити відвідуванням зоопарку, дельфінарію, акванаріуму тощо. Бердянськ заслужено можна назвати регіональною столицею фестивалів, у першу чергу – дитячих. Ось і до відкриття курортного сезону приурочили проведення дитячого фестивалю.


За три дні встигли побачити багато нового, набратися нових вражень на увесь рік. Зустрілися та поспілкувалися з народним депутатом кількох скликань, дуже харизматичною особистістю Миколою Томенком. Відвідали музеї Бердянська. Родзинкою цьогорічного відкриття курортного сезону став виступ українського гурту ТІК та суперфінал шоу «Кращий голос Азова. Діти». Година концерту пройшла на одному диханні, бердянці та гості міста підспівували та жваво підтанцьовували іменитим артистам – Віктору Бронюку та його команді. Знаковим стало серце, яке утворили журналісти, як символ міста Бердянська – Серце Азова, закарбували цю мить на згадку та вже використовуючи сучасні технології, фотографувалися за допомогою дрона.


Фестиваль відбувся за підтримки народних депутатів України Олександра Пономарьова і Сергія Валентирова, організатори: виконавчий комітет Бердянської міської ради, Національна спілка журналістів України, Бердянська міська первинна організація НСЖУ, редакції газет «Південна зоря» і «Бердянские ведомости», телерадіокомпанія «Юг», інформаційний портал «PRO.berdyansk.biz».

Ірина Лісова.

Фото  прес-служби Бердянської міськради, Олександра Олійника та автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут