Звіт голови ради заслухали, про дороги, школи та премії подискутували, не всі рішення затвердили

1
212

24 травня відбулася позачергова двадцять сьома сесія Пологівської районної ради, яку відкрив і провів голова ради О.П.Покутній. До початку роботи сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять депутата районної ради О.І.Кимана, який раптово помер 29 квітня цього року.

Голова районної ради виконав і приємну місію – вручив почесні грамоти та медалі членам пологівської команди посадових осіб, які повернулися з обласної спартакіади з кубком переможців. Розглянули й звернення, що стосується ситуації, яка склалася в локомотивному депо.

За традицією, безпосередньо роботу сесії розпочали з виконання державного гімну України. До порядку денного сесії було внесено 35 питань. Зокрема, депутати заслухали звіт голови районної ради О.П.Покутнього про діяльність за 2017 рік, доповідь начальника відділу агропромислового розвитку А.О. Діхтяря про підсумки проведення на території району заходу «Врожай-2017» та інші. Не з усіх питань депутати прийняли позитивні рішення. Не обійшлося й без палких дискусій. Докладніше про це – у наступному номері газети.

Надія Новікова.

Фото Оксани Бойкової.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут