Вітаємо! Пологівські силачі – чемпіони (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
50

4-6 травня в м.Мелітополі проходив ІІІ Всеукраїнський турнір на честь Георгія Побідоносця з жиму штанги лежачи, станової тяги, багатоповторного жиму, підйому штанги на біцепс, в якому взяли участь і спортсмени СК «Олімп» Пологівської ДЮСШ на чолі з тренером Юрієм Клименком.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з усієї України. Від Пологівської ДЮСШ виступили 9 юних спортсменів і 3 – дорослих. У жорсткій конкуренції силачам було нелегко, але наші спортсмени повернулися додому з медалями і нагородами.

У вправі жим штанги лежачи у своїх вагових категоріях Артем Клименко, Максим Сіденко, Сергій Петренко, Олександр Сіденко, Антон Цибулько, Юрій Тоцький, Вікторія Горулько посіли перші місця, Олександр Вязовцев – друге місце.

У становій тязі у своїх вагових категоріях Яна Радченко, Анжела Морозкова та Єгор Редька посіли перші місця.

Підйом штанги на біцепс: тренер команди, вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко посів 2 місце.

Юрій Тоцький став абсолютним чемпіоном змагань з жиму штанги лежачи. Його нагородили Георгієвським хрестом та цінними подарунками.

Пологівці в підсумку змагань посіли третє командне місце.

Учасники команди та їхній тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Івановичу Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Андрійовичу Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Вікторівні Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут