2 Травня 2018 Світ 161  2 

Українці в Євросоюзі платитимуть за безвіз


Українські туристи, які збираються подорожувати у Європу в рамках безвізового режиму, оформлятимуть  спеціальний дозвіл. За нього доведеться заплатити.

Жителям третіх країн, зокрема і українцям з біометричними паспортами, перед поїздкою потрібно буде проходити перевірку, метою якої є сприяння підвищенню внутрішньої безпеки та запобігання нелегальній імміграції, а також зменшення затримок на кордонах. Для цього треба заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет. Вартість такого документа становитиме 7 євро. Про це повідомляється на сайті  Ради Європейського Союзу.

Надану інформацію перевірятимуть за базами даних ЄС та Інтерполу. Якщо заборон чи зауважень не буде, то турист отримає дозвіл на в’їзд у Шенгенську зону.

Окрім цього, якщо виникнуть підозри або інформація потребуватиме додаткового аналізу, то заявка  оброблятиметься вручну компетентними органами. У будь-якому випадку термін розгляду інформації з винесенням відповідного рішення не  перевищуватиме 96 годин.

Наявність дозволу не є стовідсотковою гарантією на в’їзд в Європу. Остаточне рішення прийматиме прикордонник.

Дозвіл на в’їзд діятиме три роки, або до закінчення терміну дії закордонного паспорта, або іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки, в залежності від того, що станеться раніше.

Для того, щоб нові правила набрали чинності,  їх ще повинен підтримати Європейський парламент і затвердити Рада ЄС.

Джерело: https://gazeta.ua/


  1. Дикий сказав:

    Дааа! Шли в Европу, хотели стать цивилизованными, а попали в разряд третьих стран.

    • сава сказав:

      Подрібно на місце ставити деяких землеорендарів , щоб вирощували помідори , огірки , щоб займались мясом , молоком , щоб люди працювали в своїй державі , а то землю загарбали пів району і тільки доходи собі з неї гребуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.