Українець Melovin вийшов у фінал Євробачення-2018

0
62

Український співак Melovin (Костянтин Бочаров) вийшов у фінал Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018 в Лісабоні з піснею «Under the Ladder».

Піснею «Under The Ladder» ( «Під сходами») співак розповів про поразки, які через різні події приводять людей до успіху. 

Учасниця  від Росії Юлія Самойлова з піснею «I Will not Break» за підсумками голосування не пройшла до фіналу пісенного конкурсу. В минулому році СБУ заборонило співачці вʼїзд в Україну після того, як вона виступила в окупованому Криму.

Вчора, 10 травня, стали відомі всі імена фіналістів цього року. У список потрапили учасники таких країн як Сербія, Молдова, Угорщина, Україна, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди.

За результатами першого півфіналу 8 травня в фінал пройшли країни-учасниці Албанія, Чехія, Литва, Ізраїль, Естонія, Болгарія, Австрія, Фінляндія, Ірландія, Кіпр.

Також автоматично у фінал потрапляють країни-засновники конкурсу, а саме – Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія та Італія. Також до фіналу в цьому році автоматично потрапила Португалія, як країна, що приймає конкурс Євробачення.

Всього фіналі ми побачимо виступи учасників з 26 країн. Фінал відбудеться в Лісабоні в цю суботу, 12 травня. Представник з України виступатиме першим.

Нагадаймо, урочиста церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018» відбулася в Лісабоні у неділю, 6 травня. Основним логотипом конкурсу стала стилізована раковина, а слоган конкурсу – «All Aboard!» «всі на борт!».

За прогнозами букмекерів, на першому місці  пісенного конкурсу Євробачення зараз перебуває представниця Кіпру Елені Фурейра. Їй вдалось обійти Нетту Барзилай з Ізраїлю, яка протягом довгого часу займала перший щабель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут