У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗНАЧНО СКОРОТИЛАСЯ КІЛЬКІСТЬ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ

0
84
Toy house and calculator on table close-up

Упродовж січня–березня у Запорізькій області за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулися 37,1 тисячі домогосподарств, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року у 2,3 разу менше. Про  це повідомило Головне управління статистики в Запорізькій області.

У цей період 32,5 тис. домогосподарств уперше було призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що у  порівнянні з минулим роком у 2,5 разу менше.

Загалом кількість домогосподарств, які отримували субсидії у березні, з урахуванням звернень за попередні роки, склала 323,7 тис., що становить 45,3% загальної кількості домогосподарств області.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні–березні становила 20568,2 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року вона зменшилась у 4,7 разу.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у березні становив 374,4 грн., що у 2,8 разу менше, ніж у березні 2017 року.

Крім цього, за три місяці поточного року 12,7 тис. домогосподарств було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року в 1,9 разу більше.

Сума призначених субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива становила 39100,5 тис. грн., у відповідному періоді  2017 року – 18164,8 тис. грн.

Середній розмір цього виду субсидії готівкою  на одне домогосподарство у березні поточного року становив  3112,3 грн., що на 8,8% більше, ніж у березні 2017 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут