Травневий велопробіг пологівських медиків: дружно, спортивно і з доброю місією

1
228

У суботу, 5 травня, медики Пологівського району провели черговий велопробіг, присвячений 9 травня.

Більше 20 людей у білих халатах вирушили на своїх велосипедах до меморіалу генералу Смирнову, який знаходиться серед поля на межі Пологівського, Чернігівського та Більмацького районів. Щоправда, білі халати змінили на спортивний одяг.

Саме сюди, до меморіалу, де спочивають воїни 18-ї армії генерал-лейтенанта Смирнова, що загинули в 1941 році, пологівці приїжджають кожного року, і щоразу кількість учасників вело походу збільшується.

Першим ідейним натхненником велопробігу був Олександр Гапоненко.

Потім до нього приєдналися Володимир Міщенко, Микола Сиваш, Вячеслав Хохотва. Наступного року учасників стало ще більше – приєдналися інші лікарі та медсестри. А цього разу до пологівських медиків приєдналися представники ОЕЗу, аграрії, журналісти і навіть місцеві політики. Поїздка була цікавою, адже їхали веселою компанією, насолоджуючись їздою та неймовірною природою, яка у травні буяє всіма соковитими фарбами та пахощами. За день активісти проїхали 50 км.

Фотосесія біля каплички (Пологівський ОЕЗ) і в путь! Стартували о 7.30 біля Пологівської ЦРЛ.

Коли приїхали на місце, там саме білували дерева та прибирали жіночки із Кінських Роздорів.

–         Ми щороку тут наводимо лад, хто ж іще, як не ми, – сказали жіночки, назвавшись працівницями АФ «Батьківщина» та ФГ «Наталі», не перестаючи махати щітками. Також вони розповіли цікаву історію про те, що на алеї біля меморіалу висаджено стільки дерев, скільки тут заховано солдатів.

Така поїздка для медиків – це можливість гарно та з користю провести час у компанії колег та друзів, а також виконати добру місію – згадати тих, хто колись віддав життя за мир, за нас з вами.

Серед степу перепочили та набралися сил, підкріпившись пиріжками, печеною картоплею та іншими смаколиками.

А якщо ламались – то ремонтували дружно разом!

Всі учасники велопробігу захоплювалися найстаршою велосипедисткою – Наталією Андріївною. Всі пологівські донори її добре знають, але навряд чи хтось бачив її у такому образі – у спортивній формі на крутому електровелосипеді BMW X6.

Так тримати, Наталіє Андріївно! Молодці наші лікарі!

1 коментар

  1. Україна як держава вже і свого велосипеда виготовити не взмозі ,колеса із за бугра , зате поля майже всі належать одній людині , що гребе з них прибутки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут