Сяду на пеньочок чи під пеньочком або Поставте на Бублику біотуалет

0
9

Особливо брак вбиралень помітно під час масових пікніків та після них…  

Бублик – улюблена зона відпочинку пологівців. Не так давно тут провели освітлення, тому в темний час доби територія освітлюється. Перед 1 травня на Бублику відбувся суботник. Чимало активістів вийшли прибирати рідні місця.

Тут були встановленні сміттєві баки, куди пологівці після пікніків викидали сміття. А от чого не вистачало відпочиваючим, так це туалетів. На жаль, на території зони відпочинку немає жодної вбиральні.

Особливо брак вбиралень помітно під час масових пікніків та після них… Думаємо, що підтверджувати це фотофактами не варто, все і так ясно!

В майбутньому на Бублику, все ж,  можуть з’явитися біотуалети. Принаймні, так говорить заступник міського голови Сергій Макаренко. Він вважає, що якраз таки біотуалетів на Бублику і не вистачає.

– Зводити звичайний туалет на Бублику ми не будемо, а от про встановлення біотуалетів вже не раз замислювалися. На території зони відпочинку їх потрібно хоча б три, – говорить Сергій Васильович.

Якщо на туалет в центрі міста змогли знайти мільйон, то і на три кабінки для улюбленої зони відпочинку знайдуть декілька тисяч. Як гадаєте?

Головне, щоб добросовісні жителі міста і відпочиваючі не псували те, що робиться для них, задля їхнього ж блага. Адже сміттєві баки, які поставили на Бублику, скоро приберуть.  Мабуть, щоб вони не пішли на металобрухт…

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут