Святкувала-чепурилась Григорівка

0
19

З настанням тепла почало чепуритися моє рідне село, особливо це помітно було напередодні Першотравня. Це свято стало для нас особливим, адже саме тоді у Григорівці стартувало святкування ювілею району.

…Центр села, звучить музика, імпровізована сцена у квітах, на ній напис – «Слався, рідний Пологівський краю!».

Під шатами дерев, випромінюючи магічну енергетику, розташувався куточок самобутньої Григорівки, виготовлений руками народного умільця Миколи Михайловича Бондаренка. Тут справжній тин, через який зазирають голівки соняхів. Воли-трудівники тягнуть гарбу, коні – воза. А ось криниця із журавлем, чепурні хатинки з мальованими вікнами та солом’яними стріхами…Як же тут цікаво!

О 10-й ранку розпочинаються урочистості. Заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень після вітального слова вручає Почесні грамоти жителям села: П.Т.Баньку – багаторічному голові сільської ради, кавалеру ордена Ярослава Мудрого, Г.П. Луценко – фельдшеру, колишній завідуючій ФАПу, пенсіонерці Л.Г.Рябко, колишній вчительці та завучу школи. В її трудовій книжці – короткий і єдиний запис про місце роботи – Григорівська школа. Почесною грамотою нагороджені й В.М.Тислицький, працівник агропромислового комплексу, єдиний в районі кавалер двох орденів Трудової слави II та IIІ ступенів, Н.С.Кальченко, яка працювала в торгівлі, пенсіонерка, ровесниця району, В.М.Дудич, яка працювала в сфері обслуговування, М.В.Сагань, перша жінка-трактористка села, А.Т.Варварова, колишня працівниця агропромислового комплексу.

Подяки учасникам Другої світової війни та дітям війни вручав і сільський голова. На жаль, за станом здоров’я ветерани не змогли прийти, тому їх, а це більше 100 осіб, привітали вдома.

Після офіційної частини своїми виступами порадували присутніх вокальний гурт «Калина», тріо «Либідь», середня група «Живчики» сільського клубу (керівники Т.А.Гапоненко та Л.В.Мельничук). Приємним сюрпризом для григорівців став виступ гостей-культармійців районного Будинку культури, які прибули до Григорівки разом з начальником відділу культури і туризму М.В.Діденко. Зачарував своїм виступом танцювальний колектив «Союз» під керівництвом Р.С.Гаспаряна.

Тож спасибі всім, хто причетний до підготовки і проведення свята, а особливо нашим місцевим керманичам С.М.Колотигіну, керуючому справами місцевого господарства та С.М.Радченку, сільському голові.

Галина Зікун, жителька села.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут