Стоп – бездоріжжю! Пологівці вийшли на акцію протесту (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
58

У вівторок, 15 травня, громадські об’єднання «Пологівська самооборона», «Ветерани АТО Пологівщини» та активісти «Правого сектору» організували акцію протесту «Стоп – бездоріжжю».

Близько сотні пологівців та кілька жителів Гуляйполя вийшли на гуляйпільське перехрестя і майже на годину перекрили рух автотранспорту на найжвавішій ділянці дороги – по вулицях Магістральній та Шевченка. Дехто тримав у руках плакати з написами: «Нам не потрібні обіцянки, нам потрібні безпечні дороги!», «Безпечні шляхи Пологівщини – запорука економічного зросту запорізького краю», «У прифронтовій області кожна дорога – дорога життя».

– Цією акцією намагаємося привернути увагу обласного керівництва до аварійного стану доріг на маріупольському, запорізькому, гуляйпільському та токмацькому напрямках. Іншого виходу у нас немає: кожного року чути одні обіцянки, що виділять кошти на ремонти цих доріг, а в результаті – ні коштів, ні доріг, – висловив загальні претензії пологівських автомобілістів керівник громадського об’єднання «Пологівська самооборона» Олег Коломоєць.

Перекритий рух по Магістральній, звичайно, не знаходив підтримки у водіїв-далекобійників, рейсових автобусів, котрі вимушені були розвертатися і шукати об’їзні шляхи, проте більшість учасників руху підтримували пологівців і висловлювали їм свою солідарність.

– Я готовий сидіти в автомобілі і дві, і три години, доки триватиме акція, аби лиш дороги стали кращими, – сказав нашому журналісту водій Михайло, який їхав у термінових справах до райцентру із села Поліг.

На перемовини з протестуючими приїхали міський голова Юрій Коноваленко, голова райдержадміністрації Артур Крупський, голова районної ради Олександр Покутній. Предметом обговорення стали дороги не тільки державного, а й місцевого значення, що подекуди є не кращими. Та, в першу чергу, учасників акції цікавила реакція обласного керівництва, від якого залежить, чи з’являться дороги в тих напрямках, куди сьогодні небезпечно їздити.

1 коментар

  1. Карнавал у Пологах. І Нестора Івановича долучили, і лозунги на плакатах далекоглядні, як у Батька на тачанці: “Бий червоних, поки не побіліють! Бий білих, поки не почервоніють!” Тільки бити нікого – бо не можна. Це прям праздник який то!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут