Школярі опановують англійську творчо і з натхненням!

13
64

Змінюються часи, змінюються вимоги та потреби суспільства. Сьогодні кожна освічена людина може похизуватися знанням англійської – мови міжнародного спілкування. Володіння нею є не просто потребою, а й необхідністю, щоб бути успішним. Перед педагогами стоїть нелегка задача: не лише навчити, а й переконати настільки важливо вивчати цей, на перший погляд, нелегкий предмет.

Учні Пологівського колегіуму №1 завжди з нетерпінням чекають квітня, адже саме в цьому місяці традиційно проводиться тиждень англійської мови. В період з 23 по 27 квітня діти мали змогу ознайомитись з життєвим та творчим шляхом одного з найвидатніших драматургів всіх часів та народів – Вільяма Шекспіра. Школярі приготували чудові та змістовні стінгазети, з якими зміг ознайомитись кожен бажаючий.

Найфеєричнішим моментом, безперечно, став фестиваль “Discover English”, який відбувся 25 квітня. Це було яскраве, емоційне свято, на якому панував дух творчості і натхнення. Учні підготували інсценізації казок, вірші, пісні та танці, тобто проявили свої багатогранні здібності. Кожного року розкриваються все нові й нові таланти, але є й ті, яких сміливо можна назвати «улюбленцями публіки». Доповнювали все це чудові костюми та піднесений настрій. Звісно, цей фестиваль є результатом співпраці вчителів, учнів та їх батьків, а підготовка до подібного заходу займає чималий проміжок часу.

Таким чином, учні ще раз переконалися, що процес вивчення мови може бути цікавим. Глядачі отримали масу позитивних емоцій, а виконавці відчули себе справжніми зірочками й отримали шквал аплодисментів та компліментів, які є вкрай важливими для кожного з нас. Такі прекрасні моменти роблять наше буденне життя змістовнішим, а свято, як показав досвід, ми створюємо самі собі.

Методичне об’єднання вчителів англійської мови.

13 КОМЕНТАРІ

 1. Жаль що в свій час талановиті профільні педагоги з Пологівського колегіуму №1 пішли трудитися до органу місцевого самоврядування під патронат тодішнього мера – в школі завжди відчувалася нестача кваліфікованих вчителів іноземних мов, але у реаліях сучасності такі спеціалісти у виконавчих комітетах без роботи теж не сиділи. Працювали творчо і з натхненням!

  • Насправді в колегіумі ніколи не відчувалося нестачі висококваліфікованих педагогів і зараз немає теж, колеугіум знаходиться на високому рівні в районі,а може й на першому і хотів би вам сказати, що незамінних людей немає і перш ніж щось говорити, почніть з себе, ви напевно в минулому учениця невдаха, або заздрісна колега.

   • …”в школі завжди відчувалася нестача кваліфікованих вчителів іноземних мов” – Василю, мова йде не конкретно про Пологівський колегіум №1, звісно найкращий в світі, а про школу взагалі… З усіх випускників українських педагогічних ВУЗів у школі працюють тільки 15 %, а викладачами іноземних мов всього біля 10 %. Найбільш кваліфіковані замість школи обирають роботу в комерційних структурах… А Ви зараз, і напевно в майбутньому не вмієте, та вже не й навчитеся читати поміж рядків – бо в минулому, у школі були учнем невдахою, і тепер сприймаєте світ конкретно, без абстракції? Напевне й ВУЗ закінчували педагогірного напрямку, і викладаєте …математику? Помітно…

    • Ні Марино ви помиляєтесь, я закінчував технічний вуз і працюю зовсім не педагогом, а інженером,та ще добре знаю англійську мову, а у вас напевно освіти й зовсім нема, бо порядна та освідчена людина не буде писати такого, так як мова в розповіді йде про дітей, їх виступ , талант , та високі організаторські здібності педагогів колегіуму. Частіше бувайте на таких заходах і люди повернуться до вас. Не паплюжте те щови не створювали, бо це велика та тяжка праця. І не відповідайте будьласка більше в обговорюванні цього питання, я так розумію нікому не цікаві ваші плітки та ваша думка.

     • Щось у вас і українська мова “шкандибає”… )

     • Вихвалятися перевагами у знаннях – не педагогічно!

     • — Здесь я никогда не закончу роман. Завтра же уезжаю в дом на озере.
      — Какой дом? Какой роман?! Ты же сварщик, Вася!
      — Нет, это невыносимо!

  • А де ж зараз та кваліфікована вчителька, мала право повернутися в школу. В органах самоврядування її кваліфікацію не підтвердили, значить не з натхненням працювала. Та й в школу мабуть не захотіли знову брать.

  • Читачу…о так, вони всюди. і всі проблеми і корупція та бардак у владі, це також все ті агенти…. скажу більше вночі агенти виходять псують дороги, переписують цінники в магазинах, і висмоктують мізки у таких як ви)))

 2. Есть хороший анекдот: ” Моня, что для тебя есть счастье? ” Это когда тебе завидуют, а нагадить не могут”. Это я по поводу….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут