Про що розповідає шкільний музей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
86

Минуле – це історія мого народу, Батьківщини, села. Про те, яким воно було, можна дізнатися, відвідавши наш шкільний музей «Бойової і трудової слави».

Багато уваги приділяє вивченню історії рідного краю відповідальна за роботу шкільного музею Л.М.Хоменко. Для учнів школи тут постійно проходять музейні уроки, години патріотичного виховання. Відвідують музей і жителі села та гості. Для них проводять екскурсії шкільні екскурсоводи. Відбулося кілька заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Так, у музеї працювала книжкова виставка «Героїка війни в художніх творах», виставка-заклик «Пам’ятайте! Крізь віки, крізь роки – пам’ятайте!». Під час святкування 95-ї річниці утворення Пологівського району шкільний музей відвідали жителі та гості нашого села. Проведено тематичну екскурсію «Наш край в роки Другої світової війни».

Ми, учні школи та вчителі, теж любимо відвідувати наш музей, де переглядаємо альбоми з фотознімками, стенди, перечитуємо конкурсні роботи учнів школи, цікавимося історією нашого села, долями його людей, випускників. Музей постійно поповнюється новими експонатами. Жителі села з великим задоволенням передають матеріали до шкільного музею.

Учнівський та педагогічний колективи школи щиро вдячні Любові Миколаївні за її велику кропітку роботу по збереженню історії нашої маленької Батьківщини – села Інженерного.

Тетяна Крамаренко, випускниця 11 класу

Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут