Пологівський BARBER – крутіший всіх!

0
74

20-річний Олександр із Воскресенки працює чоловічим перукарем у Запоріжжі. 25 квітня він взяв участь у  Всеукраїнському фестивалі перукарського мистецтва у Дніпрі, де у своїй номінації посів 1 місце.

Більшість хлопчиків в дитинстві мріють стати льотчиками, космонавтами, поліцейськими. Але не Сашко Карпенко з Чапаєвки (тепер Воскресенка). Він з дитинства мріяв про професію перукаря. Малим часто спостерігав за тітонькою-перукаркою, і самому так хотілося взяти до рук ножиці і когось підстригти…

Хлопчик виріс, закінчив Чапаєвську школу і поїхав до Запоріжжя вступати до медичного університету. Та доля вирішила інакше і до ЗДМУ Сашко не вступив, натомість пішов вчитися на перукаря. Як результат – сьогодні це модний барбер, який працює в barber shop «BRUTMAN».

Барбершоп – це так звана “чоловіча цирюльня”. Не просто перукарня у звичному розумінні. Культура барбершопів сягає корінням в історію США. Її пік припадає на 30-ті роки минулого сторіччя. В таких закладах можна було не тільки підстригтися, але й купити їжу чи вино, послухати улюблену музику.

– Сьогодні все так само, – говорить Сашко. – У нашому салоні працюють тільки чоловіки. Клієнти за бажанням можуть випити, наприклад, віскі. Задача барбера – не просто підстригти, а створити унікальний образ, який підкреслить індивідуальність клієнта і розкриє його, як особистість ще більше.

До речі, сьогодні наймодніша чоловіча стрижка – це pompadour. Як у Елвіса Преслі! Як то кажуть, все нове – це добре забуте старе. Саме з такою зачіскою наш земляк переміг на Всеукраїнському конкурсі з перукарського мистецтва, який нещодавно відбувся у місті Дніпро.

Розповідь про Сашка читайте у наступному випуску газети.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут