17 Травня 2018 Район 217  1 

Пологівській міській ОТГ бути!


У РЦ «Юність» відбувся «круглий» стіл, присвячений перспективам та проблемам Пологівської ОТГ.

Ініціатором обговорення найгостріших питань, що стосуються функціонування та розвитку громади стала міська рада і особисто її голова Ю.А.Коноваленко. Він вкотре познайомив представників всіх установ та організацій, що увійдуть до складу громади, з основними цифрами майбутнього бюджету ОТГ. Зокрема, Юрій Анатолійович розповів, як фінансуватимуться заклади освіти, культури та охорони здоровя, коли вони перейдуть на баланс ОТГ та які тут існують проблеми. Мова йшла про те, що досі немає чіткого бачення того, як фінансуватимуться Пологівська ЦРЛ, ЦПМСД, стоматполіклініка, яка подальша доля залізничної лікарні. Міський голова докладно розповів про основні заходи, які необхідно здійснити радам, що увійшли до Пологівської міської ОТГ, до призначення перших виборів у громаду.

У засіданні взяли участь та виступили голова райдержадміністрації А.Є.Крупський, голова районної ради О.П.Покутній.

Виступаючі наголошували на тому, що ті території, які увійшли до складу ОТГ матимуть нові перспективи розвитку, а тим восьми сільським радам, які не побажали чи не змогли об’єднатись, доведеться сутужно.

Наостанок міський головаа Ю.А.Коноваленко звернувся з проханням до всіх присутніх, щоб свої пропозиції, зауваження, що стосуються діяльності новоствореної ОТГ вони надсилали до міськради, а також зверталися за роз’ясненнями з питань, що їх хвилюють. Він наголосив, що роботи попереду дуже багато, основні ж зміни мають розпочатися з наступного року.

Як відомо, вибори до Пологівської міської об’єднаної територіальної гроромади орієнтовно мають відбутися 28 жовтня, але офіційно ця дата ще не затверджена.

Під час «круглого столу» розглядалося також  питання про проведення загальноміського заходу «Дні сталої енергії в місті Пологи». Присутніх запросили взяти в ньому активну учась з метою популяризації ощадливого використання енергетичних ресурсів.  1. Анонім сказав:

    Ура! Тепер політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» гарантовно поповниться енною кількістю членів населення! 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.