Пологівські школярі влаштували парад вишиванок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2
78

Пологівська ЗОШ №4 сьогодні розквітла вишиванками. Такої кількості дітей, які вирішили приєднатися до параду вишиванок, ми ще не бачили. 

Завтра в Україні відзначається День вишиванки. Українці одягнуть на роботу, у школи, в дитячі садочки, на прогулянки своє національне вбрання. А учні Пологівської ЗОШ №4 вже сьогодні зробили це. Провели парад вишиванок.

Дітей зі святом привітали директор школи Любов Жогло і заступник директора з виховної роботи Ірина Швець. Вони розповіли про традиції святкування Дня вишиванки і закликали дітей приєднатися до всеукраїнського свята, а також взяти участь у святкуванні Дня національного вбрання, яке у нашому місті відбудеться 26 травня на центральній площі. Тож можна з упевненістю сказати, що у Пологах буде не день вишиванок, а тижні національного вбрання.

Які ж гарні діти! Ви тільки погляньте на них, усміхнених, радісних. Парад вишиванок, святкова хода до фонтана подарували їм чудові, світлі емоції. Учні вітали усіх, кого зустрічали на своєму шляху, зі святом. Воно, дійсно, добре, щире, українське, рідне. І щороку до параду вишиванок долучається все більше учасників.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Шароварщина нічим не відрізняється від піонерії-навязані зверху ідеології тільки шкодять формуванню адекватного світогляду-поки дитина очиститься від такої провладної пустої шолухи, та почне правильно розуміти світ – вже й життя проїде! Втрачений час-то велика шкода для особистості, та благо для провладних теоретиків держать підданих у рамках покори!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут