Наш «Голос країни» – Ліна Купріна

0
72

Пологівчанка Ліна Купріна здобула перемогу у черговому вокальному конкурсі. Цього разу успіх їй посміхнувся на Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни».

Музична олімпіада «Голос країни» XIV – найбільші всеукраїнські комплексні музичні змагання, які проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України та під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.

У номінації «Естрадний вокал. Малі форми» вокальне тріо у складі нашої землячки Ліни Купріної, Вікторії Безпалої та Наталії Карпенко отримало диплом лауреата І ступеня.

Ліна опановує спеціалізацію “Народне пісенне мистецтво” у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського  (Полтавська область).

– Почала виступати ще в тому році, за рік побачила величезну різницю в голосі завдяки Горбачик Наталії Іванівні, спасибі їй за це! Великим сценічним досвідом для мене є всеукраїнський конкурс “Голос Краïни”, який проходив в місті Київ. Разом з дівчатами (Вікою і Наташею) відчували сильну конкуренцію, оскільки були сильні голоси! Не дивлячись ні на що, ми взяли всю силу в кулак і співали просто від душі. Мій сценічний девіз, який згадую кожен раз, виходячи на сцену: “Голос само собою зрозуміло, це півперемоги, але головне зуміти зачепити душу кожного присутнього в залі, що не в кожного може вийти, думаю це дар якщо у тебе так виходить!”. У першому турі співали пісню “Доле моя”, з якою пройшли в другий тур. У другому турі співали пісню Тіни Кароль «Украïна це ти». Побачивши людей, які співали  з нами цей “гімн”, ми зрозуміли, що наша місія виконана, ми зуміли передати всі емоції і почуття.

Приємно, що після закінчення школи Ліна не перестає співати. Вона співає, продовжує навчатися новому та оволодівати мистецтвом співу, виступає в різних містах. Тепер її знають далеко за межами Поліг. І хто знає, можливо, скоро про неї дізнається вся Україна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут