На «Собачках» свято вулиці відзначали, руками хмари розганяли (ФОТОРЕПОРТАЖ)

4
294

Ні дощ, ні вітер не зміг зіпсувати святкового настрою пологівцям, що мешкають на  «Собачках». Сьогодні тут відбувався, вперше за багато років, концерт присвячений 95-річчю Пологівського району і 130-річному ювілею Поліг.

Детальніше про це читайте на сторінках газети «Пологівські вісті», а зараз до вашої уваги фоторепортаж.

Оксана Бойкова.

4 КОМЕНТАРІ

  1. На перший погляд все добре! Захід для мешканців приємний……,але все це дійство відбувалося 8 травня! Це ОФІЦІЙНИЙ день пам’яті за загиблими у другій світовій війні! А тут “пєсні і пляскі” Місцева влада могла би трішки подумати і провести цей захід,наприклад, 7 травня, або в якийсь інший день!

  2. “Ваш коментар очікує на схвалення. ” Я правильно зрозумів, що на цьому сайті існує цензура? Яке схвалення потрібно? Ми ж не в расєї живемо!!!
    10.05.2018 о 20:50

  3. Олександр, щоб розуміти, що 8 травня – День пам’яті, і що недопустимо в цей день влаштовувати “пєсні і танці”, треба , щоб у владі були професіонали. І взагалі, дивлячись на фото, розумієш, що ми зовсім застрянули в минулому. А так хочеться нові обличчя і нові формати…

    • Юрію, неопубліковану відповідь на ваш коментар вивчає, та вирішує з її публікацією модератор(ша) сайту “ПВ”. Але я її написав! )))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут