“Ми за мир!”: пологівці у патріотичному марафоні приєдналися до Всесвітнього руху (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2
70

Сьогодні у Пологах вперше відбувся патріотичний забіг. Спортивний марафон провели у Пологівській ЗОШ №4, називався він “Діти Пологівщини за мир та здоровий спосіб життя”. 

Учнів школи привітали гості заходу заступник директора ДЮСШ Ірина Чижова та дільничний інспектор поліції Костянтин Сидоренко. Вони розповіли про те, як важливо вести здоровий спосіб життя, і закликали усіх приєднуватися до молодіжного руху “Молодь обирає здоров’я”.

Заступник директора з виховної роботи Ірина Швець зазначила, що цим марафоном учні школи приєдналися до Всесвітнього руху “Ми за мир!”. Можливо, цей приклад надихне інших дітей на спортивні досягнення, а дорослих змусить  замислитися над тим, що немає нічого важливішого, ніж мир і злагода в сім’ях, в навчальному закладі, в Україні, на планеті.

Прозвучав Гімн України, патріотичні пісні, відбувся яскравий танцювальний флеш-моб. Учасники марафону вишикувалися у колону, в руках тримали жовті і блакитні кульки, прапорці.  У забігові взяли участь лише ті школярі, які принесли до школи письмову згоду батьків щодо участі в ньому дітей. До марафону приєдналися і вчителі школи та тренери ДЮСШ. Дистанцію вони подолали не велику: школа – парк біля РБК  – школа, але емоцій вистачило на весь день. Повернувшись до навчального закладу, усі разом ще раз голосно і дружно виголосили: “Молодь Пологівщини за мир та здоровий спосіб життя”.

Ось так у Пологівській ЗОШ №4 започаткували нову і чудову традицію. Наступного року до марафону, ми впевнені, приєднається ще більше пологівців.

2 КОМЕНТАРІ

    • Чого ото ви?! Ірина Чижова, та Ірина Швець гарні жінки, спортивні! І учні в 4 школі жваві – даються взнаки фізична підготовка та спортивні традиції закладені корифеями спорту – колишніми учителями фізкультури Пологівської ЗОШ №4. Жаль що вони вже ніколи не зможуть брати участь у таких грандізних спортивних заходах, та відзначити достойно результати патріотичного забігу – є привід згадати усіх поіменно…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут