Ми пам’ятаємо вас, наші герої! (+ ФОТО)

3
21

Ось і прийшов травень, а разом з ним День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, величне і святе свято для нас усіх. З кожним роком все менше і менше стає тих людей, які нам здобували перемогу, але пам’ять забути про них не дає. Увага і турбота про них, героїв перемоги, – це найменше, чим можемо віддячити їм. Так вважають і у Пологівській районній організації політичної партії «Наш край», тож вирішили завітати до кожного ветерана війни, щоб особисто подякувати за мирне небо над головою, привітати зі святом, поспілкуватися і почути розповіді про бойові подвиги від них самих. Завітали до них з квітами, листівками і приємними матеріальними подарунками, які вдалося зробити завдяки фінансовій підтримці директора ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктора Бандурова.

У Пологівському районі залишилося всього 14 учасників бойових дій та інвалідів Другої світової війни. Це Василь Кирикович Безверхий, Василь Семенович Бородавка, Андрій Петрович Галиба, Микола Єгорович Гармата, Григорій Юхимович Голуб, Андрій Кузьмич Дерев’янко, Микола Григорович Ковтун, Степан Феофанович Кохан, Федір Тимофійович Ліннік, Володимир Семенович Мельніков, Степан Васильович Мотруханов, Іван Борисович Потоцький, Семен Омелянович Сова, Микола Іларіонович Солодкий. Дехто з них недобачає, недочуває, а дехто ще жваво рухається, хоч роки й беруть своє, усім вже за 90. Вони ще в строю і з радістю зустрічали гостей, голову РО політичної партії «Наш край» Валентину Шашко та інших «краян» (Тетяну Терен, Руслана Мірошниченка, Ірину Швець, Ніну Литовченко, Юрія Коха, Любов Пащенко, Валерія Богдана, Костянтина Липського) і школярів, які виконали приємну і важливу місію – привітали дідів-героїв.

Щирі вітання, подарунки і тепле спілкування – все це подарувало ветеранам приємні емоції, хвилинки радості, а декого розчулило навіть до сліз. Вони не хотіли відпускати гостей. Кожен повторював: «Дякую, що пам’ятаєте нас, стареньких». А гості набиралися від них життєвої мудрості і знань про страшну війну, яку вони виграли.

Нехай же Бог дарує сил і здоров’я нашим землякам, дідам-солдатам, які пройшли дороги фронтові і вибороли перемогу.

3 КОМЕНТАРІ

  1. “величне і святе свято для нас усіх.”а …” Ну, во-первых, это точно не праздник, это скорее день траура о погибших во Второй Мировой. “https://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/32276.phtml

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут