“Ми нащадки Пам’яті святої”

0
60

Святковим концертом під такою назвою жителі нашого агрокомівського краю відзначили День пам’яті, примирення і Перемоги нашого народу над нацизмом у Другій світовій війні.

   Хвилиною мовчання і покладанням квітів до братської могили та меморіалу загиблим воїнам ми вшанували пам’ять солдатів, які захищали наш рідний край, і пам’ять земляків, яким не судилося повернутися з війни.

З теплими словами вітань звернулися до земляків директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В.Бандуров та сільський голова Н.М.Дмитренко. Вітали всіх зі святом солістки нашого клубу Я. Сиротюк, І. Даценко, У. Кісіль, О. Сочован, К. Тріщук, Л. Плетінь, учасниці вокальної групи «Криниченька» та дитячої вокальної групи «Мрія». Вірші про незабутні дні війни читали Т. Даценко та Н. Нехорошева. Як завжди, зворушливим був виступ наших школярів. На свято завітали та чудово виступили гості – вокальна група «Тельма» із с. Дорожнянки Гуляйпільського району з керівником Я. Сиротюк. (Їхнє фото – на першій сторінці сьогоднішнього номера газети – ред.)

У травні ми відзначили ще одне світле і дороге кожній людині свято – День матері. Найріднішим нашим мамам учасники концерту присвятили пісні, а Л. Борт подарувала всім глядачам вірш «Вклоніться, діти, матерям!» Привітала земляків і голова профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Н.В.Гончар і побажала світлого, мирного майбутнього.

Завершився концерт символічною піснею «Перемога» у виконанні К. Тріщук та Я. Сиротюк. У залі пахло тюльпанами і бузком. Цей аромат ще раз нагадав нам, що свято Перемоги пахне весною, а значить – все у нас буде добре!

9 травня на території Костянтинівської сільської ради, за участю учнів нашої школи пройшли мітинги Пам’яті. За ініціативи  директора ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В.Бандурова у с. Решетилівському була розгорнута солдатська польова кухня зі смачною кашею та ще й «бойовими» 100 грамами.

На шкільному спортмайданчику між командами «АГРО КОМ 1990» (с. Костянтинівка) та «Україна» (с. Пологи) відбувся матч з міні-футболу за «Кубок Перемоги», організований інструктором зі спорту С.В. Ложкіним.

Свято Перемоги завжди зі сльозами на очах. Воно об’єднало різні покоління: покоління тих, хто пройшов і бачив всі жахи війни, втративши найрідніших; покоління тих, хто зараз будує свою майбутню долю, а поруч іде війна, і покоління найменших – дітей, які дивляться на своїх прадідусів і прабабусь і не розуміють, чому ті у свято плачуть?

Хай же наші діти ніколи не пізнають сліз! Хай кожного року приходить до нас тепла, щедра і мирна весна!

Катерина Тріщук,

завідуюча Костянтинівським сільським клубом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут