Матусеньки, милі і найкращі, зі святом вас!

0
54

Мама, мамочка, матуся… З якою ніжність та любов’ю ми вимовляємо ці слова. Щороку у другу неділю травня весь світ відзначає День матері. За кордоном це свято затверджено на законодавчому рівні. В Україні ж це поки що сімейне свято.

А чи знали ви, що бути мамою не так вже й легко, адже це щоденна та кропітка робота – без вихідних та свят. Мама – і друг, і порадник, і найголовніша людина в житті.

Моя мама працює вчителем у Пологівській СРШ I-III ступенів №2. Учні її обожнюють, а колеги поважають. У квітні матуся поїхала на курси підвищення кваліфікації до міста Запоріжжя. Я залишилася сама вдома та ще й з хворою бабусею.

Раніше не помічала, скільки всього мама встигає робити за день. Зранку я не те, що кашу ледь-ледь встигала приготувати, а ще й намагалася приходити до школи вчасно. Зварити кашу – ще півбіди, а ще треба погодувати курей, домашніх улюбленців, залишити для бабусі їжу на цілий день. Мама не просто встигала все це робити, а ще причепуритися, щоб виглядати на всі 100. Коли я приходила зі школи, то готувала обід, а потім вечерю, ще уроки вивчила та готувалася до підсумкових контрольних робіт.

За два тижні, доки не було поруч мами, я багато чого зрозуміла. Зрозуміла, як втомлюється моя мама! Тепер розумію, чому в дитинстві вона інколи відмовлялася погратися зі мною, адже виховувати дитину без батька не так вже й легко.

Особисто я вдячна своїй мамі за все. За те, що підтримує мене у всіх починаннях, за те, що завжди вислухає, зрозуміє, дасть пораду. Дуже хочу бути схожою на неї.

І навіть якщо ви вже живете окремо від батьків, навіть якщо у вас власна родина, не забудьте 13 травня подякувати своїй матусі за її невтомну працю, підтримку та недоспані ночі.

Зі святом вас, наші найрідніші!

Ксенія Сторчак, вихованка гуртка “Основи журналістики” БДЮТ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут