Костянтин Бриль: “Щоб відновити всі «дороги Пологівщини», потрібно забути про «дороги Гуляйпілля, Розівки, Бердянська» та ще з десятка районів”

7
62

На своїй публічній сторінці у Фейсбуці голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль відреагував на акцію пологівських та гуляйпільських активістів “Стоп – бездоріжжю!”, яку вони провели сьогодні. Губернатор висловив свою позицію з цього приводу.

(Подано мовою оригіналу) Я не на словах знайомий із дорогами Пологівщини, адже лишень вчора перебував в районі із робочим візитом. І сам чудово розумію, що якість автошляхів потребує уваги. І для їх відновлення мені не потрібні мітинги, на кшталт тих, що відбувся сьогодні в місті Пологи на перехресті вул. Магістральної та вул.Шевченка.

Під гаслами «СТОП – бездоріжжю!» організатори акції ГО «Пологівська Самооборона»; ГО «Правий Сектор» та ГО «Ветерани АТО Пологівщини» провели блокування руху транспорту. Таким дивним чином вони вирішили привернути увагу влади до поганого стану доріг і мостів у місті та районі.

Нажаль мені достеменно не відомо: до кого саме звертались мітингувальники. Адже, як це не рідко відбувається, звинувачення летять в бік «влади», не конкретизуючи якої саме: місцевої, обласної чи державної. Традиційно не приділяється увага і з’ясуванню питання: хто саме відповідає за певні ділянки автошляхів. Нажаль, «дороги Пологівщини», так само як і «дороги Запорізького краю» – досить розмите поняття. Тож звітуватиму за ту ділянку роботи, де дійсно можу щось зробити.

Нагадаю, з 1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Із державного бюджету на ремонт та утримання доріг місцевого значення обласні державні адміністрації отримують 11,5 мільярда гривень субвенцій. Це рекордна для України сума, адресно спрямована на дороги місцевого значення. Урядом здійснено розподіл субвенцій відповідно до протяжності доріг місцевого значення в областях. Відповідно до розподілу Запорізькій області виділено 479 704,9 тис. грн..

Так само, зваживши протяжність доріг в районах, обласна влада розподілила кошти на місця. Для оновлення автошляхів місцевого значення Пологівського району було виділено 20 мільйонів гривень. Для порівняння: в минулому році Пологи отримали лише 2 мільйони гривень.

Проте відновлення дороги, має досить не багато спільного з заміною килима! Адже перед проведенням робіт потрібно провести торги, визначити підрядника, а вже потім проводити роботи. Аби зробити це якісно, потрібен час. А не вимагати нові шляхи, тільки-но сніг зійшов. Окремо зауважу, для того, щоб відновити всі «дороги Пологівщини» потрібно забути про «дороги Гуляйпілля, Розівки, Бердянська» та ще з десятка районів.
Тож дуже прошу всіх активістів: більш конкретно ставити вимоги, визначитись із пріоритетами і адресатом. Адже інакше ваші акції дуже схожі на замовні мітинги під гаслом «Все пропало»!

7 КОМЕНТАРІ

 1. “И это наш бургомистр!”
  https://www.youtube.com/watch?v=RtW8NIubvas
  Ему не потрибни митинги, а чего ж ты доводишь людей, что они бросают работу, семью и идут перекрывать движение этих самых дорог?
  Что тебе дывным чином? Ямы в колено тебе дывным чином?
  Влада дограется до того состояния людей, что розмытым пытанням будет провладни морди “по-бездорожью” !

 2. Треба знайти такого підрядника, який максимально можливий відкат “відкашляє”.

 3. Если убрать все “прокладки” которые принимают участие в торгах за ремонт дорог г. Пологи и Пологовского района, то и дороги будут хорошие…., пример тому дорога с Гуляйпольского поворота и до Сигнала, планировалась укладка всей дороги, а получилась латками…, т.к. “прокладка” зажадничала денег.

 4. Відповідь губернатора просто шокуюча. І в черговий раз говорить про безпорадність влади. Так “злочинної влади” вже ж нема, а ці то хто?

 5. Якщо сам гарант таке заявляє про будівництво доріг сьогодні, то про Пологівські дороги годі й мріяти! Презедент за для цьої заяви навіть вишиванку не встиг одягти, бо сьогодні він здійснив черговий неабиякий прорив у будівництві доріг на Дніпропетровщині…
  “Перші 12 км дороги мають бути добудовані вже цього року”, – сказав він на всю Україну. Бездоріжжю в Україні – рішуче НІ! І 12 км дороги до кінця цього року – це вам не баран чхнув, це слово президента!
  Петро Порошенко:
  “Будівництво або капітальний ремонт дороги у напрямку Києва – це те, про що роками мріяли мешканці Дніпропетровщини. Однак за 26 років так і не дочекалися будівництва. Сьогодні ж ми маємо прорив: перші 12 км дороги мають бути добудовані вже цього року”.
  Сльози, радості й гордості лються у свідомих українців за нашого президента. 12 км дороги на Дніпропетрощині, то вам не Кримський міст через Керченьську протоку збудувати!
  Які там ще гасла “Стоп бездоріжжю!” від так званих місцевих об’єднаннь? Сьогодні “Безпечні шляхи Пологівщини запорука економічного зросту Запорізького краю” не в тренді, бо такі справи уже вирішуються навіть не на рівні Адміністрації Президента, а на рівні МВФ! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут