ХАЙ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ! Двоє діток знайшли нових тата і маму

0
16

Цикл розповідей про здійснення мрій дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запроваджено, щоб спонукати дорослих краще пізнати таких дітей та пробудити у них прагнення допомогти їх, можливо, й надавши тимчасовий притулок.

В Міжнародний день сім’ї, який відзначається в усьому світі 15 травня, хочеться згадати про  мрії десятирічних Данила та Дар’ї, братика з сестричкою, життєва дорога та негаразди в родині яких привели до Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей з міста Бердянська.

Почувалися діти дуже затишно в закладі, бо були постійними учасниками заходів, що організовувалися в ньому, оскільки їхні здібності до співу вражали.

Майже рік вирішувалася доля дітей: батька вони втратили ще маленькими, а мати не винесла такого випробовування долі – була позбавлена батьківських прав.

Однак, мріяли діти виключно про родинне тепло. У своєму листі до Золотої рибки, яка, на їхню думку, наділена властивістю виконувати бажання і яка не може залишитися байдужою до бажань, що живуть в самому серці людей, вони просили: «…Ми бажаємо мати нову дбайливу, люблячу сім’ю, в якій нас приймуть як рідних дітей і подарують своє тепло. Щоб кожного ранку батьки пробуджували нас поцілунками, а ми дарували їм свою посмішку… З нетерпінням чекаємо тебе, наша рідна сім’я».

Зусиллями дорослих прийомні батьки відгукнулися і незадовго діти переїхали до Якимівського району, де мешкає їх нова родина, в якій, відтепер, у дітей є тато з мамою, дві бабусі, два дідуся… Маємо надію, що й сімейним теплом й затишком, про які так мріяли діти, вони обдаровані.

За інформацією служби у справах дітей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут