А наші знову кращі!

0
66

27 квітня зразковий театральний колектив «БравО» взяв участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих і юнацьких театральних колективів «Лимонад» ім. Марка Ентіна.
Наші юні театрали посіли високі місця у двох номінаціях: у номінації «естрадна мініатюра» за мініатюру «У нас на хуторі» отримали диплом І ступеня (старша група), а за мініатюру «Телефон» – диплом ІІ ступеня (молодша група). У номінації «художнє читання віршів А.Житницького» Злата Хілько отримала диплом І ступеня за вірш «Цирк приїхав».
У номінації «естрадна мініатюра» за віршами А. Житницького Крістіна Курасова, Дарья Ключко та Єлизавета Бурштика отримали диплом І ступеня за мініатюру «Грипо-застудна історія».
Автоперевезення учасників конкурсу здійснено за рахунок районного бюджету в рамках фінансування заходів Комплексної програми розвитку культури, за що всі учасники конкурсу – шоу та їхні батьки щиро вдячні. Цього разу в Харкові побували 14 наших дітей віком від 8 до 15 років. Їхніми суперниками були юні аматори сцени з Сум, Одеси, Павлограда, Черкас, Дніпра, Харкова та Харківської області. Як бачимо, наші виступили найкраще!

Марина Гаспарян, керівник театру «Браво».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут