Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»: пологівців серед них немає

0
56

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». За його підсумками відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів обласного туру дипломами та грошовими преміями. 

Конкурс «Учитель року» у 2017/2018 навчальному році проводився з таких фахів: українська мова та література, німецька мова, фізика та фізична культура.

Цього року в першому турі конкурсу взяли участь 255 учителів, а на участь в обласному турі конкурсу подали матеріали 73 педагогічних працівники, які представили свої  творчі досягнення, ефективні інноваційні технології навчання, обмінювалися ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів.

Матеріали конкурсантів були розглянуті незалежним журі у складі фахівців Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Запорізького національного університету, Запорізького педагогічного коледжу, вчителів-методистів загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя та області. За підсумками розгляду визначено переможців конкурсу, які удостоєні звання  «Учитель року – 2018». Ними стали:

– у номінації «Українська мова та література» – вчитель української мови та літератури Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Катерина Шабаль;

– у номінації «Німецька мова» – вчитель німецької мови Запорізької гімназії № 45 Запорізької міської ради  Дар’я Яременко;

– у номінації «Фізика» – вчитель фізики Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт» Вільнянської районної ради  Денис Полевіченко;

– у номінації «Фізична культура» – вчитель фізичної культури Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради  Лариса Кириленко.

У цій же номінації мав взяти участь вербівський вчитель Олексій Дібровський, переможець районного туру. Але за сімейних обставин він не зміг узяти участь у конкурсі більш вищого рівня.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут