Запрацював красунчик! У Пологах весна б’є ФОНТАНОМ (ВІДЕО)

7
88

Нарешті включили після зимової “сплячки” пологівський фонтан. І знову біля нього збиратимуться юрби дітлахів, матусі з малюками, пологівці, які просто будуть відпочивати на лавочках і насолоджуватимуться його красою, магією водички…

7 КОМЕНТАРІ

 1. фонтан красивый но где его Королёв соорудил и для кого(возле кабака) а для людей ???

  • Припустимо, Корольов фонтан планував спорудити для своїх приятелі-рестораторів, проте Коноваленко його збудував не біля кабака, а біля Будинку преси! Ще й на обіцяну владою перспективу – дивись завод продтоварів запрацює, металоштамповочний, елеватор комбінату хлібопродуктів, а може навіть комора райспоживспілки! Трударі з роботи на роботу йтимуть – милуватимуться. А отже фонтан збудувано для людей, бо за їхні гроші!;-)

 2. Когда к вам придут гости,обязательно положите на стол хрен.И тогда никто не скажет,что на столе ни хрена не было.А еще лучше несколько видов хрена.И тогда вы можете сказать-так какого хрена вам еще надо?

 3. В районі автовокзалу годинника не соизволять установить зато аптеки через кожні 50 метрів

 4. Уважаемый Аноним,Вы чего то не поняли или не знаете, что такие сооружения
  делают в городах Украины и мира в местах массового отдыха людей и детей,
  (площади,парки и т.д. и это мнение также пологовчан), а не в местах каких то производств и подвыпивших особ. Королёв ” породил” место для фонтана, к нему провёл коммуникации,а Коноваленко довёл дело до завершения.
  Я надеюсь ,что в городе будет ещё много красивых сооружений и будут они установлены в местах необходимых жителям и гостям нашего города.

  • Правда? Не знал, но догадывался. Это как Пеклуха с Анисимом анонсировали супер-фонтан на Фестивальной в Запорожье для бездельников, а те все еще надеются? 😉

 5. Керівники району гарно живуть , вони пооформляли собі фермерскі хазяйства по двадцять гектар і на кота і мишку , здали бандюківщинам і бабло мають велике халявне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут