Янголи милосердя 100 років на варті (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
154

18 квітня виповнюється 100 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України – найбільшої в країні за чисельністю гуманітарної організації.

Її основне завдання – сприяння органам державної влади в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій.

Напередодні 100-річного ювілею у РЦ «Юність» відбулося гучне святкування події. Найактивнішим волонтерам Пологівського району вручили почесні грамоти, зі словами привітань до присутніх звернулися представники районної та місцевої влади. Слова вдячності їм також висловила голова Пологівської РО ТЧХУ Наталія Плетінь. А розважали присутніх аматори сцени, котрі дарували свої пісні і танці.

Взявши на себе, з першого ж дня створення, благородну місію турботи про здоров’я людей та їхнє благополуччя, Товариство продовжує пропагувати основоположні принципи Міжнародного руху Червоного Хреста, а також цінності, непідвласні часу – милосердя, людяність, співчуття!

Оксана Бойкова.

Оксана Бойкова.

1 коментар

  1. Таке враження, спостерігаючи світлини, що на них увічненим Пологівське Товариство Червоного Хреста України або вже допомогло, або обіцяє це зробити! Не один рік поспіль… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут