Як гриб після дощу: що будують біля спортивної школи? (ФОТОФАКТ)

19
92

Усіх пологівців, що проходять повз спортивну школу, вже більше двох тижнів цікавить одне й теж питання: «Що планують встановити біля аптеки та нігтьової студії?»

Це питання ми переадресували заступнику міського голови Сергію Анатолійовичу Коліснику, і ось яку відповідь отримали:

 • На цьому місці планували встановити МАФ з продажу пиріжків, чебуреків та іншої здоби. Але сьогодні будівництво призупинено через недостатню кількість дозвільних документів на це будівництво. Як тільки паперові питання вирішаться – будівництво продовжиться, якщо ні – то й нічого там не буде зведено.

  Оксана Бойкова.

19 КОМЕНТАРІ

 1. А чому звернулися не до мера? Він хоч і у відпустці, але саме з його згоди, а не з рішення Сергія Анотолійовича, давалося добро на оте будівництво в той час як у проєвропейських містах мери ведуть боротьбу з МАФами. Крім того в цьому місці, на думку багатьох городян, чебуречно-біляшно-пиріжкове будівництво зовсім не доречне! І не пілько з погляду поцінувувачів пологівської архітектури, а й зі сторони людей компітентних у санітарно-гігієнічних нормах… А знаєте, дивно було б, як би мер не дав дозволу на цю фастфудну точку. Чому? Та тому що восени чергові вибори, а Юрію Анатолійовичу підтримка місцевого адмінресурсу зовсім не завадить! От він і старається – бути добрим з усіма перед виборами це своєрідна піартехнологія, а значить додаткові голоси! Тому все частіше в останній час міський голова приймає рішення авторитарно, не порадившись не те що з городянами, ба навіть їхніми представниками депутатами, чи хоча б з незалежними архітекторами! Спитаєте до чого тут адмінресурс, думаєте генделик з корисними для організму фастфудами бажаний хворим, лікарям з госпітального центру, а може спортсменам з спортшколи, чи школярам з четвертої школи де збиралася навіть вводити дієтичне харчування для учнів? Ні – і навіть для танцюристів з РБК жарені пиріжки ні до чого! Користь від такого продукту тільки для його виробника, а його виробництво в тому МАФі планує налагодити близький родич одного з високопоставлених чиновників Пологівської райради.

 2. Та шо ви до мера приколупалися, гральні автомати напроти райдержадміністрації та СБУ діють, ото де треш. Хто на них дозвіл давав? Теж мер? І буде як кілька місяців тому: діяли гральні автомати за АТБ, по всіх сайтах люди писали про це. У правоохоронних органах їх просто не помічали. А потім, після кількох місяців існування цього закладу красиво і гучно викрили незаконний бізнес. Чекаємо, що незабаром в усіх районних ЗМІ знову буде доповідь начальника поліції, що незаконних точок з гральними автоматами (як і прийому металобрухту) у Пологах не існує.
  Так шо краще хай пиріжками торгують, хоч дозволу спитали.

  • Хіба тільки те? Але по вашому виходить що Ю.А. Коноваленко міський голова не м. Пологи, а …Молочанська, наприклад, раз до нього в Пологах нема чого “приколупатися”! Бо в Пологах крім прихованих незаконних точок є і своя візитна картка для приїзжих та транзитних громадян – то бариги валютчики! Їх у місті більше чим банків, і всі на виду – вся інвалідська парковка на привокзальній площі обабіч “Хитрого” їхніми лімузинами заставлена! І ні агенти СБУ, ні прокурори, ні поліцаї, ні податкова, ні нарешті міська влада не проти цього

   • Засоби виробництва місцевими царьками розпродані і будови що поколіннями будовані, знищені , пологівські прокурори не бачуть.

 3. Цікаво розмірковує заступник міського голови Сергій Анатолійович Колісник – зі стилю, та змісту його відповіді відразу зрозуміло що людина має профільну освіту, та недаром їсть свій хліб! Таке враження що не хтось, а саме міськрада планувала встановити МАФ! І далі по тексту виникають питання – якщо немає належних дозвільних документів, то навіщо давали дозвіл, тим паче люди вже почали будівництво? То виходить в міскраді в практиці давати дозволи (не кочеться вживати слово корупція), не маючи законного права це робити?! Далі Сергій Анатолійович говорить – якщо не вирішаться паперові питання, то нічого там і не буде зведено… Це вже справжній парадокс – як це не буде зведено, якщо вже майже побудовано? Стоїть не тільки каркас, а й змаровано капітальну бетонну основу? Виходить міська влада незаконно видала людині дозвіл, а тепер через свою некомпітентність (не хочеться вживати слово корупція), хоче ще й ввести людину у збитки – отримав суперечливий (не хочеться вживати слово корупція) дозвіл, витратився на матеріали, будував …а тепер має це будівництво демонтувати! Чиїм коштом? Дивно… Як дивно й те, що пан С.А. Колісник дає таку ж суперечливу як і дозвіл на будівництво відповідь журналісту ПВ тільки 20 квітня 2018 року, а рішення про дозвіл за № 47 проведене Виконавчим комітетом ще 22 лютого 2018 року, про що вказано на сайті Пологівської міськради! Чудеса…
  http://mradapology.gov.ua/rishennia_vikonavchogo_komitetu/1098-rishennia_vikonavchogo_komitetu_22022018.html

 4. Спасибі редакції “ПВ”, тема актуальна та черговий раз свідчить про профессіоналізм влади. І не думаю, що подібні рішення добавлять голосів нинішньому меру на наступних виборах. І якщо ми пройдемося 100 метрів вниз до вулиці Державної, то побачимо ще один “грибочок” , який виріс в оріховій рощі. ??? Так хто ж таки дає подібні дозволи…???

  • Дозволи на “грибочки” в межа міста розміщені на сайті міської ради. Всі за підписом мера. Треба думати що з точки зору відомого пологівського митця, начальника відділу, головного архітектора міста Юрія Олексійовича Баленка ті МАПи є окрасою міста, і гармонійно доповнюють парково-архітектурний комплекс з фонтаном, та базарні лотки на узбіччі дороги державного значення Запоріжжя-Маріуполь напроти…

 5. Не знаю, чи пиріжками там торгуватимуть, чи памперсами, але ця “новобудова” за будь-яких обставин аж ніяк не вписується в довкілля, як, до речі, і більшість інших в Пологах. Це свідчить про те, що в нашому місті взагалі відсутній архітектор. Бо ж професійний фахівець мав би стежити за тим, як спотворюють Пологи недолугі будови та протидіяти цьому.

 6. Тим часом мерія ніяк не реагує на коментарі містян, і архітектурний шедевр протягом дня продовжують активно будувати, мабуть хазяїн майбутнього “общепіту” таки погодив паперові дозволи. З ким – то теж цікаво. Чи не з власником прибудови до спотршколи, колишнім пологівцем, а тепер жителем обласного центру? Виходе той дядько має вплив у Пологах більший чим пологівська громада – на зразок олігарха Фірташа, що ховається у Австрії, проте корегує всі питання по Україні…

 7. Класс! Супер! Всех вспомнили, даже на Мунтяна Л.А. намекнули , который в Запорожье и к сожалению тяжело болен. Только ОДИН – Главный остается белым и пушистым.

 8. В решении то написано “Погодити місце розміщення стаціонарної тимчасової споруди”, а “стаціонарна тимчасова споруда” должна иметь фундамент, если временная, то она должна в случае чего быть убрана, ну а как убрать есть есть бетонное основание…..

   • Ну чого ви так грубо? Для того, щоб приліпляти до багатоповерхівок прихалепки, захоплювати у місті шматки землі, викупляти підвали і прочее достатньо бути прокурорами, міськими чи районними депутатами або їхніми родичами.

 9. І як би ГРОМАДА тут на сайтику місцевої газетки не кричала “КАРАУЛ”!” – в результаті все буде так як домовились дві особи, які одне-одному давним-давно корисні.
  Ані депутати, ані інші активні діячі, змін не зроблять. Хіба що на виборах! Але, скоріше за все, у Пологах вибори будуть як в Росії! Достойних не покажуть в ефірах!
  Дозвіл на встановлення МАФу надали ручні особи у складі виконавчого комітету міськради. І скоріш за все ті, хто не ручний, на цьому виконкомі не було. Або їх голосів виявилося замало, як з тим самим “грибом” що біля Колгоспного ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут