Військовий капелан везтиме пасочки на фронт. Є бажання допомогти?

1
38

Пологівські волонтери збираються в зону АТО до наших воїнів, щоб привітати їх із Великоднем. Тому треба швиденько пекти пасочки і фарбувати крашанки. 

Зокрема, про свій намір поїхати до наших солдат повідомив військовий капелан Володимир Болестєв.

“Треба говорити, співати, молитися за життя. Особливо там, де смерть дихає в обличчя і стогне вибухами мінометів. З 6-8 квітня їдемо на фронт, щоб привітати наших захисників із Світлим Христовим Воскресінням! До п’ятниці є кілька днів і ти можеш своєю допомогою приєднатися до нашої місії! (через ФБ я завжди на зв’язку) Добрі люди мають бути єдиними!”, – написав у Фейсбук Володимир Болестєв, військовий капелан, волонтер.

Тому, якщо є бажання допомогти, приєднуйтеся!

1 коментар

  1. Мій друг, активний учасник Майдану, написав сьогодні у Фейсбук про молитви та співи по іншому: “Коли почали масово співати Пливе кача і плакати, плакати б.., носити лампадки і свічки, я вже тоді зрозумів, що злили хлопців, не будемо мститися, будемо плакати, ридати, волосся виривати на собі, але не мститися за цих героїв, як постійно в нашій історії, не одної перемоги не святкуємо, лише тільки трагедії, голодомори, масові вбивства. А коли такий чутливий народ, чого його не нагинати, якщо він тільки плаче?”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут